Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok onlinozni...

Miért nem tudok onlinozni Forza Horizon 3-ban?

Figyelt kérdés
Minden egyéb teljesen működik, de az onlineba nem enged és még festéseket se tudok letölteni meg ilyenek. Mindig ez a hibaüzenet fogad: "This feature blocked per your Xbox Live parental control settings." Értem hogy valami szülői engedélyt kell módosítani, át is zongoráztam mindent mind az Xbox fiókban, Microsoft fiókban, ha találtam ilyesmire vonatkozót módosítottam de semmi. Mit csináljak?

2018. aug. 20. 16:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként PC-n játszok.
2018. aug. 20. 17:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szüleid csináltak fiókot és úgy használod, akkor nélkülük semmit se tudsz módosítani.
2018. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szüleim fiókjával is megpróbáltunk mindent. Érdekes, hogy az ő fiókjukkal sem lehet átállítani a születési dátumot, pedig az is talán egy megoldás lehetne.
2018. aug. 23. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!