Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az miért van hogy Steam-en a...

Az miért van hogy Steam-en a Team Fortress 2-ben az 520 achievementből 518 megvan pedig csak 5 órát játszottam a játékkal? (valami hiba ez)

Figyelt kérdés
Szinte mindegyik megvan évre, hónapra, napra, órára és percre pontosan! Nem tudom hova tenni ezt a hibát...

2018. aug. 21. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:
SAM használata csinál ilyet (magától nem aktiválódik). Achievement-aktiváló program, ami játék nélkül teljesítettnek jelöli a profilodban őket. Eléggé megvetett dolog, hiszen látja mindenki hogy nem értél el semmit magadtól, hanem csak bekapcsoltad őket. Sokan így próbálják a csatornájukat feldíszíteni, ami azt a látszatot keltené hogy mekkora hardcore játékosok és milyen ügyesek hogy elérték azokat, csak a statisztikában lévő adatok egyértelműen mutatják hogy elcsalta az egészet.
2018. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem hogy valaha is használtam volna ilyet... Gondolom törölni a teljesítményeket már nem lehet.


Valami büntetést kaphatok emiatt?

2018. aug. 21. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem érdekli a Valve-t, mivel az achievement feloldása semmi mással nem jár, nem lehet visszaélni vele. Még a kártyafarmolást sem büntetik, pedig azzal pénzt lehet csinálni - de miért is büntetné mikor ő leveszi a maga részesedését belőle, azzal is jól jár.


Elvileg a SAM használata nem csak aktiválja az achikat, hanem ki-bekapcsolhatóvá teszi, úgyhogy talán vissza lehet vonni. De nem biztos hogy a profilodból is leveszi, lehet csak játékon belül lehet újra megszerezni. Plusz ha elszúrod a használatát és az összes játékodban megint beaktiválja az összes teljesítményt, azzal csak rosszabb lett a helyzet, mint előtte.

2018. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!