Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok jó ingyenes felvevőprog...

Tudtok jó ingyenes felvevőprogramot asus laptopra?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami ingyenes és ne csak pár perces vidiket tudjon felvenni. Hanem legalább 1 órát is.

2018. aug. 21. 10:41
 1/9 he84 ***** válasza:
Szerintem a HyperCam jó. Több perceset is fel tud venni, de azt nem tudom, hogy 1 órán keresztül is bírja-e. Ám a nagyobb FPS váltakozásokra érzékeny és olykor kiakad tőle. Ha viszont játékon belül akarsz felvenni, ami teljes képernyős, arra ott van a Fraps. Ám az viszont tömörítetlenül veszi fel több GB-os fájlokba, 2 perc lehet például 1 GB, néha több is, attól függ. Így ehhez elég sok hely kell a gépen, majd utólag más tömörített formátumba menteni, esetleg megvágni a felvételeket, szóval ez macerásabb valamivel.
2018. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Obs
2018. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Action!, Shadowplay, OBS-t használja a legtöbb youtuber. Action!-t pl egy időben (lehet most is) a TheVR is használta. Illetve szerintem messze az meg a Shadowplay a legjobb. Bár Shadowplayt csak Nvidiások tudják használni tudtom szerint mivel a Geforce Experiencebe van benne.


Az, hogy mennyit tudsz felvenni nem a programtól függ hanem, hogy mennyi tárhelyed van. A legtöbb program még mindig .avi ban vesz fel ami elég nagy fájlokat eredményez, de ezt sok módon meg lehet oldani. Én pl. erre a format factory-t ajánlom. Ott lehet a bitrátával,minőséggel stb.. vel játszani és ha ügyes vagy minőség romlás nélkül csinálhatsz kisebb fájlokat. Én pl. egy 5GB,20 perces, FHD gameplay videóból csináltam egy 600MB osat a minőség romlása nélkül.

2018. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

ELŐZŐ VAGYOK!



Ja és ne ajánljatok már olyanokat neki, hogy HyperCam meg Fraps :D Azoknál már vannak 1000x ha nem 10000x jobbak, a Fraps is még akkor volt valamire való amikor 2010-et írtunk. A HyperCam, BandiCam meg társai meg már akkor se.

2018. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:). Játékot szeretnék felvenni és azt a youtubra tölteni. Ezért kerestem olyat amivel hosszabbat lehet. Mivel találtam egy jót de sajnos az nem ingyenes és én ingyeneset szeretnék.
2018. aug. 21. 21:24
 6/9 he84 ***** válasza:

Csak mert te 3-as, 4-es válaszoló ajánlottál jobbakat, másmilyeneket is, attól még nem kéne engem leszólnod! Csak azokat mondtam, amiket ismerek és majd a kérdező eldönti, legalább kapott lehetőséget, hisz segítséget kért.


Hát nem tudom kérdező, ha teljes képernyős játékból akarnál felvenni és ingyenes felvevő progit szeretnél, akkor én továbbra is a Fraps-ot ajánlom, bár vannak hátrányai, amiket mondtam, de azt mondtam, hogyan lehet úgy megoldani. A Fraps tuti ingyenes. Ha nem jó, akkor keressél másikat a Google-n, hajrá!

2018. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
OBS,Shadowplay is ingyenes :) illetve action! ből is van tört verzió...
2018. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És azoknál még korlátozás sincs mennyit vehetsz fel és fps zuhanás se tapasztalható.
2018. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem mindegyiket nekem a Bandicam vált be és ennél is maradok legalábbis egyideig biztos!:)
2018. aug. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!