Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy szerezhetnek szövetsègeke...

Hogy szerezhetnek szövetsègeket a grox fajjal az oldalamon?

Figyelt kérdés

Megvan a szövetség a grox fajjal de ezèrt mindenki háborúba indult velem.

Mèg a legjobb esetben is csak mosolygósra tudom visszajavìtani a kapcsolatot. Már senki sem szövetkezik. Igazából nem is bánom csak mèg kellene 2 szövi az utolsó medálhoz. A google tele van azzal hogy barátkozz össze a grox fajjal de semmit nem ìrnak róla hogy szerezz mellè barátokat.

A szövi beszüntetèse nem segít. Ugyanúgy mindenki emlékszik rá hogy a szövetsèg egyszer már megköttetett.



2018. aug. 21. 16:48
 1/6 he84 ***** válasza:
100%
Hát akkor ez van, vállald hogy a grox-okkal való összebarátkozásod után ez a helyzet. Emiatt jobban meggondolandó a helyzet, de már késő. Persze ha kezdesz egy új játékot és abban az Űr fázisban már nem szövetkezel a grox-okkal, úgy megoldható.
2018. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Találtam egy birodalmat. Valami varangy vagy mi akit nem zavarja a grox szövi. Már csak mèg egy ilyet kellene találnom 😅
2018. aug. 22. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már, hogy te segítesz fajoknak birodalmakká válni. Ha jól emlékszem, az már bónusz pontokat jelent, ha a te monolitod miatt fejlődik ki a civilizáció. Ha pedig nincsenek alapból fasírtban veled, akkor van esély, hogy szövetséget alakíts ki velük. Vagy pedig, csinálj egy másik birodalmat, és barátkoztasd össze a kettőt... Nem tudom, melyik a járhatóbb, rég játszottam vele... :/
2018. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam. Ha felemelsz valakit akkor az plusz 50 de azonnal mìnusz 200 a groxok miatt. Meg mèg mìnusz 30 mert háború meg nèha mèg mìnusz 20 mert lelőttem a hajóját (úgy hogy akkor láttam őket először)


Amúgy már sikerült. Találtam egy fájt akit nagy nehezen ki lehetett bèkìteni.

Szóval megvan az utolsó medál is.

2018. aug. 22. 16:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Mèg egy hasznos èszrevètel ha valaki esetleg ebbe a bajba fut: ha más birodalmak bolygóìt terrarormálod ( táplálèkláncot felèpìteni nem szüksèges) az sok jó pontot èr.
2018. aug. 23. 11:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha adsz nekik egy halom pénzt minden sérelmet elfelejtenek (rendszerünk elfoglalás,hajóink elpusztítása,szövetség a groxxal stb) de az alap nehezítő dolgok megmaradnak (nem bízunk az idegenekben,a jelenléted zavar bennünket stb)
2018. aug. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!