Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért írja azt a World of...

Miért írja azt a World of Warcraftban hogy starter account?

Figyelt kérdés
Annyi a kis sztori, hogy régebben haverommal játszottunk a World of Warcrafttal és befizettünk 1 hónapra a játékot, de 15 nap után meguntuk. Mostanság felmerült megint bennünk, hogy játszanánk vele. Írtam a supportnak hogy nem tudtam teljesen kihasználni az 1 hónap játékidőmet és szeretnék kapni újat. Azt mondták, hogy azt a 15 napot vissza tudják adni amit nem játszottam le és vissza is kaptam. Haverom is írt nekik és azt írták neki, hogy starter accountja van. Elindította a játékot és tényleg starter account volt neki odaírva, de aztán újra indította és utána minden normális volt, nem volt ott a starter. Ott volt az 54-es karaktere ami levolt zárolva. Volt régebben olyan amikor megvettük, hogy a wow1 helyett véletlen a wow2 re lett aktiválva a játék és átrakattuk wow1-re. Ez most mi?

2018. aug. 22. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A játékot a WoW2-re kell aktiválni, mivel az a hivatalos, megvett játék platformja, a WoW1 szigorúan a starter edition-nek van fenntartva (max lvl 20, 1 vagy 2 karakter talán).

A kliensen belül a start gomb körül lehet választani wow1 és wow2 közt, szépen rakjátok át wow2-re és maradjon is azon, ha wow1-re átrakta egy battle.netes support, akkor elég hülye volt, mert az fixen csak és kizárólag a starternek van fenntartva, simán okozhat ilyen bugokat.

2018. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Itt van. WoW1-en van.

2018. aug. 22. 18:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért rakattuk át wow1-re mivel ott felhúztuk lvl20-ig a karaktert és utána megvettük, de a wow2-re rakták rá és ezért rakattuk át az 1-re, mert ott volt a karakter.
2018. aug. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!