Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PES 18-ban van menedzser mód,...

PES 18-ban van menedzser mód, vagy ahhoz hasonló?

Figyelt kérdés

#pes18
2018. aug. 27. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Van,Master League
2018. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi a tapasztalatod róla ? Neked mennyire jön be? Egy fifa menedszer módhoz képest milyen(ha van viszonyítási tapasztalatod) ?
2018. aug. 28. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik játéknál se fordítanak túl nagy figyelmet rá

Legutóbbi pes amivel nyomtam a 16 volt,volt pár bejátszás azt annyi. Fifa meg ugyanaz évek óta..nem érdemes ezekkel játszani mert a gépi ellenfél is rossz és túl monoton az összes meccs

De talán majd most..

2018. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én alapvetően elvagyok vele. Fifa 18-on tolom Xboxon. Persze nem tényleg túl kreatív a mód,és sok kicsi apró hibája van,melyeket ráadásul évről évre benne hagynak(Ha Barcával vagy és játszatnál egy akadémistát,pénzért kell megvenned a Barca B-től, vagy,ha meccs előtt Messi(csapatkapitány) helyére beraksz valakit,automatikusan ő lesz a cséká,nem pedig,egy rutinos,releváns játékos.

De lévén,hogy én egy társaságibb és egyszerűbb ember vagyok,nincsenek nagy igényeim játékok terén, a napi 2-3 lejátszott meccs tökéletesen kielégíti az igényeimet.


Azért kezdtem el PES-en gondolkodni,mert hallottam,hogy a Fifa19-ben benne lesz kb 20topcsapat stadionja,de a Barcáé pont nem,mert a PES-nél vannak a jogaik. Ez felb*szott valamelyest,ugyanakkor arra sarkallt,hogy próbáljam ki a PES-t, hátha. Ha azt mondod,kb olyansmi kaliber,mint a Fifa,nekem teljesen meg fog felelni.

2018. aug. 28. 16:33
 5/5 A kérdező kommentje:
A megfogalmazásért és a hibákért elnézésed kérem :D
2018. aug. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!