Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Folyton lefagy a Far Cry...

Folyton lefagy a Far Cry Primal egy küldetésnél. Mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
Már nyílván egyszer végigjátszottam a játékot,amikor nem volt semmi baj vele,nem is laggolt, de most újra kedvet kaptam hozzá,de ahogy elérek ahoz a küldetéshez,hogy jön az ellenség és védeni kéne, hirtelen lefagy az egész gép és nem tudok semmit nyomni,így mindig újra kell indítani a gépet. Azóta lettek rá új játékok telepítve, a gép meg eddig is elég gyenge volt. Vennem kéne új alkatrészt bele, vagy más (is) lehet a baj?

2018. aug. 31. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig ugyanott fagy le, akkor gyíkos a játék. Próbáld meg máshonnét beszerezni (ha kifizetted de bszik működni, SZVSZ jogod van letölteni).

Én jártam így sajnos többször is játékkal,amit szarul programoztak. A jogtiszta változat állandóan kiakadt, a warezolt kalózmásolat prímán ment.

2018. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rakd újra, ha tört szedjél le másik cracket, esetleg keress crack fixet az adott játékból.
2018. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem teljesen pontosan ugyanott fagy le,csak belépek a játékba,megkapom azt a küldetést és kb 1 perc után (ahogy megjelenik az ellenség) lefagy,ezért is gondoltam volna arra hogy maga a gép gyenge és nem bírja futtatni a többi játék miatt is vagy valami. Azt meg nem hiszem hogy alapból így adták volna el,mert már egyszer végigvittem és akkor semmi baj nem volt vele.
2018. szept. 1. 09:47
 4/4 anonim válasza:
Tuti nem a játékban a hiba. Inkább szar a géped hozzá.
2018. szept. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!