Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Próbálom a uplay-es R6S-t...

Próbálom a uplay-es R6S-t leválasztani steamről de nekem nem sikerül. Hogyan tudnám ezt megcsinálni, h ne kelljen a steam accountom hozzá?

Figyelt kérdés
uplay,steam,unlink,r6s
2018. szept. 2. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Közvetlenül Uplayről, vagy külső kulcsos oldalon kell megvenned, majd az uplay könyvtáradban ezt a példányt kell indítanod. Steames példányhoz értelemszerűen kell a steam, nem tudod kikerülni.
2018. szept. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet leválasztani, a Steamen vásárolt játékok a Steam saját hitelesítési rétegével rendelkeznek, ami azzal jár a klienset futtatni kell hogy a játék elinduljon. Nem megkerülhető, csak úgy ha kizárólag uplay-kulcsot veszel és uplay-en aktiválod a játkot, a Steam rendszerét nem érintve.
2018. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam Rainbow-val szintén hogy Steamen vettem egy Starter Editiont mikor le volt árazva, kipróbáltam játszottam, most gamescomos leárazásnál pedig vettem egy másik uplay accountra Gold Editiont ami meg is érte számomra. Leválasztani a Steamről nem fogod tudni, regisztrálsz egy másik uplay accountot és megveszed ott.
2018. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat! :)
2018. szept. 3. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!