Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tetszik a sims4, más is...

Nem tetszik a sims4, más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Pedig én annnnyira szerettem volna szeretni.. Egy két ötlet, például az összetett személyiségek nagyon tetszenek. A 3 nekem említésre se méltó, a 2 ami a mai napig leköt, pedig régi játék. Az egész játékmenet szerethetőbb, élvezhetőbb számomra. Nektek melyik a kedvencetek?

2018. szept. 2. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
én is a második résszel játszottam sokat, de mire kijött a 3, 4 már kinőttem belőle, nem köt le egy óráig sem.
2018. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 4. még tartalom szinten nagyon gyerekcipőben lépked. Nekem nagyon tetszik, ahogy visszaváltottak az Open World-ből. A multitasking pedig kb. egy áldás, hogy tudunk egyszerre TV-zni és enni, mivel nagyon sok igényt egyszerre ki tudunk elégíteni.


A háromban nagyon sok tartalom volt, de a kettőnek van a legjobb feelingje az egész szériában.

2018. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a másodikkal játszottam nagyon nagyon sokáig. A három nem kötött le. Bár ez öt éve volt :D meg mi fog kívülről fujom a pénzkódot meg mindent amivel csak lehetett benne killódni. A pets kiegészítőtől az éjszakai életig.. csak a kettőt szerettem .
2018. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2. rész végigkísérte az egész kamaszkorom. Aztán sokáig játszottam a hármassal is. A négyest csak egy barátnőmnél próbáltam, nagyon tetszik a családszerkesztő, de amúgy nem egy nagy hűha.

Most megint a kettest tolom, mert csak azt viszi szépen a laptopom. Töltöttem le skineket, hajakat, rucikat, szemeket, sminket. Nagyon zavart, hogy olyan gagyin néznek ki a simek. Így viszont tényleg gyönyörűek. Meg azt nem szeretem, hogy elég korlátolt a családszerkesztőben az arcvonások/testalkat személyre szabása. A négyesben irtó szuper, hogy még a magasságot, járás-stílust is ki lehet választani. Illetve kicsit idegesít a kettesben, hogy nem tudok csak úgy becsengetni a szomszédba, elsétálni a városba. Ezt nagyon szerettem a hármasban.

Számomra a 2.,3. és a 4. egyvelege lenne a tökéletes. Mindhárom részben van olyan, ami nagyon tetszik, s olyan ami bár máskémt lenne.

2018. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon felemásak az érzéseim vannak dolgok amik nagyon jól meg lettek csinálva a játékban pl. a create-a-sim és a build mode ebben a részben a legrészletesebb és a legjobb, ezekhez hozzá tesz a temérdek mennyiségű cc amit gyártanak - ruhák, frizurák, bútorok, házak

van ami jó ötlet lenne de a megvalósítás gyatrán sikerült pl. a multitaskingnál az esetek felében meghülyülnek a simek vagy feleslegesen macerássá válik az egész pl. rákattintok a hütőre hogy vegyen ki zabpelyhet és narancslét és ez úgy megy végbe hogy: hütő kinyit > zabpehely kivesz > leül > feláll > hütő megint kinyit > narancslé kivesz > megint leül

A harmadik résznél még mindig jobban leköt azzal alig játszottam pár órát de az is elég volt - rondák voltak a simek, kényelmetlen volt az irányítás, zavart hogy mindent az inventoryba tettek és a mai napig olvasom hogy a performánciós peoblémák miatt baromi sokat tölt a játék

a Sims 2 egyértelműen és toronymagasan az aranyérmes abban mindent eltaláltak, kellően volt benne komolyság, bugyuta humor, a szomszédság élt ha az ember közösségi területekre ment de az otthonnak megvolt az a kényelmes izoláltsága ami komfort zónát nyújtott, a zene is abban volt a legjobb, a kiegészítők is, a legjobb atmoszférája volt és lelke is leginkább ennek a résznek volt

2018. szept. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a kettes tetszik a legjobban :) Nagyon feelinges, mert mindig eszembe jut, hogy ovis koromban sosem tudtam, hogy hogy kell hűtőt venni, és az emberek mindig éhenhaltak, meg mikor egész éjjel a távcsővel kutatta az eget a sim, mert azt akartam, hogy elvigyék az ufók :D Emlékszem, egyszer öcsémnél bebugolt a játék, mert minden egyes nap random átjött a simjéhez Boldizsár a Tudák családból, berontott a házába, felpofozta az emberkét, majd elment :D A hárommal is sokat játszottam, alapjáték+összes kieg., amit hatalmas hátránynak éreztem, hogy kb. 15-20 percen keresztül töltött a játék. Az viszont tetszett, hogy a szigetvilág kiegészítővel lehetett saját üdülőhelyed, meg az állatosban voltak az unikornisok, meg (már nemtom mivel jött be) a gyerekeknek voltak képzeletbeli barátaik, de legeslegjobban a Világ körül kieg. tetszett. A négyesben jó lenne, ha lehetne több tulajdonságot megadni az embereknek, illetve hiányzik a szabad térkép mód, de a create a sim rész nagyon jó, meg a build módban nagyon szép házakat lehet építeni :)
2018. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Emlékszem, egyszer öcsémnél bebugolt a játék, mert minden egyes nap random átjött a simjéhez Boldizsár a Tudák családból, berontott a házába, felpofozta az emberkét, majd elment"

classic Sims

2018. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiába szidják de nekem a sims3 tetszett a legjobban ez a legjobb az összes közül. Open world, vicces, játékos.
2019. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!