Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot ajánlotok Ps4re?

Milyen játékot ajánlotok Ps4re?

Figyelt kérdés
Igazából 2 előrendelésen gondolkozok, Az egyik az AC Odyssey, a másik Red dead Redemption 2. Azt tudni kell hogy nem igazán játszottam ACval, csak az első 2 rész, a red dead első része kimaradt nálam, így videók alapján tettszik mindkettőnek a világa, csak nem igazán tudok dönteni. Szerintetek?

2018. szept. 3. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát én inkább egy játék árából vennék 4 másikat, ami már megjelent, patchelve van, és semmivel nem ér kevesebbet.
2018. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Más nem igazán érdekel, amit akartam azt már beszereztem. Most csak erről a két játékról van szó.
2018. szept. 3. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
red dead 2
2018. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Összegezve a RockstarGames Ben nem szoktunk csalódni.És az odussey egy Origins klón lesz.
2018. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért nehéz ajánlani, mert még egyik játék se jelent meg. Így mi se tudunk róla többet, mint te. Youtubereket nézz, akik esetleg már kipróbálták, ha egyáltalán ki lehetett már próbálni ezeket valamilyen gamer rendezvényen.


"Összegezve a RockstarGames Ben nem szoktunk csalódni.

Ez nem garancia semmire. Bíztató jel és van okunk bizakodni, de semmi több.


"az odussey egy Origins klón lesz."


Ez azért erős túlzás, de van benne igazság. Viszont egy csomó újítás és újdonság lesz benne. A kérdező szempontjából egyébként meg lényegtelen, hiszen az Originsszel nem játszott.

2018. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
... ami az Odyssey előzménye, és játékmenetileg is alig tér el. Akkor vajon az miért nem érdekli? Csak mert nem friss, ropogós, új?
2018. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem így értettem.


Annyit mondok hogy kevés benne a frissítés így kb az Origins re számoljon

2018. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
red dead 2
2018. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!