Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scrolls:Skyrimban a...

The Elder Scrolls:Skyrimban a télvár akadamémián ancanot meg kell ölmöm a szemet meg a bottal bezárni megnéztem, a videót ott ancano megtámadta játékost de itt nálam semmit se csinál én meg hiába támadom nem sebzödik mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Felváltva sokkold a bottal őt, meg a szemet, és elvileg úgy megtámad. Ha nem, akkor lehet valamelyik mod az okozója (ha van)... (ha nincs) akkor viszont lehet, pont hogy az Unofficial Patch hiányzik a játékból.
2018. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi de nem csinál semmit az Unofficial Patch csaka nexuson van ott meg fizetös a regisztráció
2018. szept. 4. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fizetős a reg a Nexuson. Érdemes lenne pedig beregisztrálnod, mert sok hasznos dolog van ott fent.

Egyébként melyik Skyrim verzió van fent? Sima alap, Legendary, vagy Special?

2018. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom angol oldalról szedtem le
2018. szept. 6. 02:55
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Ja, hát, lopott játéknál meg bármi előfordulhat...
2018. szept. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!