Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grand Theft Auto III gránátot...

Grand Theft Auto III gránátot az ablakba?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám megoldani hogy a gránátot bedobja az ablakon? Gèpen simán megy de telefonon nem akaródzik. Mikor sikerül nagynehezen megtalálnom a kènyes pozìciót Claude nem dob elèg nagyot mindig èppen csak egy icipicivel az ablak alá megy. Ha vviazont közelebb lèpek dobáskor elfordìtja a kameranèzetet ès nem az ablakot cèlozza be. Ugye a játèkban auto aim van ès nincs más lehetősèg a cèlzásra. Akkor hogy dobjam be a gránátot az ablakon. Rengetegszer próbálkoztam ès videókat is nèztem. Van akinek megy van aki úgy jár mint èn.

2018. szept. 6. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Na többek közt ezért is szarok a telefonos játékok...mert az irányításuk egy hordó fos.


Ismerem azt a missziót, a "Silence the Sneak", igaz? Nos, én úgy oldottam meg, hogy raksivetővel lőttem be az ablakon.

2018. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem rakás fos

Az irányìtása tökèletes csak szűk helyeken beakad a kamera a falakba,ami sajnálatos mert ez a legjobb telefonos játèk amivel eddig játszottam. Jól optimalizált, rendesen át lett ide hozva, nem merìti le a telefont 3 óra alatt (OPEN WORLD).

Na sebaj. Ez a rakèta jónak tűnik csak nem tudom hol szerezhetnèk olyat. Ahol lehetne venni elvileg mèg nem nyìlt meg, csalni pedig nem akarok ès nem is tudok telefonról.

Rakèta fellelő hely(ek)?

2018. szept. 7. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

[link]

4 perc tekerj

2018. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem igazán tud èrdekelni mert csalással jutott el odáig,de azèrt köszönöm
2018. okt. 5. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!