Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SeeMTA Bann és újra kezdés?

SeeMTA Bann és újra kezdés?

Figyelt kérdés

Nemrégiben bannoltak a SeeMTA szerveréről, mert elkövettem egy súlyos hibát...

Csak azért vettem egy "új"(használt) laptopot, hogy újra játszhassak, mert rohadt jó játék, de nem enged regisztrálni, mert ezen a gépen is volt már regisztrálva! WTF? (HONNAN TUDTAM VOLNA)

Most ilyenkor mit lehet tenni?



2018. szept. 8. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem inkább az a baja hogy ugyanarról a hálózatról (IP/Mac cím) próbálsz regisztrálni? Még egy szolgáltató/modem csere jöhetne szóba, vagy inkább hagyni a fenébe.


Ha írsz nekik és a megbánásod nem elég a ban feloldásához, akkor hiába erőlködsz most a tiltott visszatéréssel, vagy lebukhatsz ismét vagy elkövethetsz ismét valamit amiért megint tiltanak.

2018. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valahogy válts szériált, vagy vegyél egy másik HDD-t amire arra telepítesz mindent, ami MTA-s :)
2018. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!