Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tartják olyan rossz...

Miért tartják olyan rossz játéknak a Metint?

Figyelt kérdés

Kb 10-11 éve játszottam vele utoljára,főleg egy barátommal. Nekem akkoriban az volt az első MMO-m,így nagyon új volt az egész.

És most visszagondolok arra,hogy igazából miért is volt rossz játék? Mármint a pay to win dolgokon kívül.

Az eredetin kívül pedig ott vannak a p szerók,amikben kevesebb a pay to win,mégis kihalt a legtöbb.

Talán a grafika sem olyan rossz egy ilyen régi játékhoz képest.



2018. szept. 8. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanarra a Metinre gondolunk?

Grafikat hagyjuk.

Pont hogy a legvacakabb pay2win jatek, foleg privaton, leegyszerusitve a bazari majom szintjere, tele 12 eves verpistikekkel, ami csak rontott a jatek szinvonalan, es csak az nem csalt aki nem akart.

2018. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismétlődő küldetések (már ha annak lehet nevezni azt kb 20 darabot, ami a játékban van), csak grindfest, menj és gyilkolj halomra, a grafikáról annyit, hogy abban az évben (vagy egy évvel korábban talán) jelent meg a World of Warcraft, ami már akkor köröket vert rá és még nem beszéltünk a nevetséges pay2win rendszerről, ami a legtöbb ázsiai MMO-ra jellemző, gyenge szintezés, gyenge fegyver és páncéllehetőségek (akkoriban mondjuk azért ez nem volt annyira vészes, ezt elismerem, de mai szemmel nevetséges), a legnagyobb gond talán pont a húzz be 200 mobot és félistenként 2 pofonból öld meg őket logika elvén megy.

Jóformán nem kell agy ehhez a játékhoz, próbáld meg egy bármelyik mai MMO-ban ezt bejátszani, úgy raknak meg a mobok hogy attól koldulsz, mert ott már taktikázni kell, gondolkodni, de Metinnél erre nem volt szükség. A nagyon kevés szöveg és a faék egyszerűségű játékmenet miatt még a mai napig van fiatal játékos bázis, mert itt nem kell gondolkodni, nem kell beszélni nyelveket (angolt, németet) hogy felfogd egyáltalán mit kéne csinálnod, csak mész aztán kaszabolsz és kész.

2018. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel az volt.

Pay 2 wint írták előttem.

Játékos közösséget írták előttem, így ezeket már nem említem meg

Viszont most jön a legkiégetősebb rész: Morfium néven regisztráltam be mikor bejött Magyarországra (előtte is találkoztam már jó pár éve, de nem nagyon érdekelt, mert már akkor is gagyinak tartottam). Fontos kihangsúlyozni, hogy addig tucatnyi külföldi MMOban, multis játékban használtam ezt a felhasználónevet, sehol se okozott problémát. Mikor megjelent magyarul a játék erre hivatkozva bannoltak ki.

Valódi ok persze nem ez volt, hanem, hogy egy másik, számomra teljesen idegen játékosnak nem voltam hajlandó goldot adni. Az meg szépen odasétált az egyik GMhez és kibannoltatott ezért. Igen, ezért, mert hivatalos levélváltás után se tudták rendesen megindokolni, hogy miért ütközik szabályzatba a Morfium név használata, mikor azt minden más játékban elfogadták.

Na, pont az ilyenek miatt tartjuk és tartottuk nagyon sokan egy gagyi hígtrágyának a Metint.

2018. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Lineage 2 ezerszer szebb, minőségibb, jobb élményt nyújtó játék. Rengeteg ingyenes mmorpg van, régen szinte mindent kipróbáltam és a metin 2 a leggagyibb. Eleve egy Gameforge játékról beszélünk ami cég netes böngészős játékokat csinál...
2019. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!