Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet Rocket League...

Hogyan lehet Rocket League Champion Shipre jelentkezni? (RLCS)

Figyelt kérdés

16vagyok, és valamiért úgy érzem hogy ha kicsit átvenném az elméleti részét akkor tök jó játékos lennék.

Értem azt arra, hogy nagyon jó a reflexem, hamar tudok dönteni, hogy mit csináljak, szinte pontosan kitudom számolni hogy merre megy a labda, és nekem ehhez alkalmazkodva merre kell mennem. Illetve ha van egy jó csapattársam akkor elég jól nyomom a csapatmunkát is.

DE! Az a baj, hogy komolyabban nem foglalkozok vele, szóval nem nézek videókat ilyenekről mint pl: Gyors megfordulás, akkor levegőben labda vezetés, levegőben labda megérintése hogy JUMP-ot adjon.. stb.. Pedig ezek néha nagyon, nagyon jól jönnének.

Szóval az a kérdésem, hogy hány éves kortól lehet oda jelentkezni? Egyáltalán van e ilyen magyar országon? És ha van akkor hol? Esetleg ilyen szövetség is van ahol hozzám hasonlók vannak?

Előre is köszi



2018. szept. 9. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, az RLCS-re most már nem lehet közvetlenül jelentkezni, az RLRS-re lehet csak tudtommal, és azt kell megnyerni ahhoz hogy felmehess (vagy valami ilyesmi :D) Úgy képzeld el mint a másodosztályt, amit sikerrel kell venni ahhoz hogy mehess az 1. osztályba. Csak ez ugye VB, nem pedig egy sima országos bajnokság. Természetesen innen Magyarországról is lehet jelentkezni rá, ahogy mindenhonnan Európából, csak ugye egyetlen magyar csapat se jut ki, pedig sokan próbáljuk/próbáltuk. Mi is indultunk régebben, de az 1. selejtező körből se tudtunk továbbjutni, pedig ütöttük a champion szintet. Kezdésnek inkább a Dribble Hungary-t ajánlanám neked, ez egy magyar 2v2 verseny, most fog majd indulni az új szezon valamikor ősszel. Lépj be a Rocket League Hungary discord szerverébe, vagy keresd fel fb-n, és nézz szét. ;)
2018. szept. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!