Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims3-ban mi történik ha...

A sims3-ban mi történik ha egy természet feletti simnek megveszem a Sellőhínárt?

Figyelt kérdés
Van egy boszorkány,tündér,vámpír simem. Szeretném ezt növénysimen is alkalmazni. Illetve, a tudományos munkaállomásnál ha simet klónozok, annak ki lesz a szüljője?(a dns-forrás vagy aki a klónozást csinálta?) A mixerkedés jártasság kapcsán amikor "keverjen ki egy új italt" lehetőségre mmegyek, az új italnak sosincs hangulati hatása. Miért? A nektároknak van? Meddig érleljem őket? Az aromax légfrissítő jó is valamire vagy csak meditálni lehet vele? A szobrászat jártasság hogy működik? Mit kell tenni első lépésnek? A drágakőcsiszoló gépnél a metszés lehetőségei mitől függnek? Pl szív alakú metszést nem mindig ajánlja fel. A fémeket otthon is be lehet olvasztani? (Mi kell hozzá?) vagy csak beolvasztatni lehet? Növénysim hogy tudja magát beásni a földbe? Még nem tudtam ilyenre utasítani fiatal felnőttként sem, illetve pocsolyaelszívásra sem. Lehetnek terhesek a növénysimek?(pl vámpírtól) köszi a válaszokat, tudom, sok kérdés.

2018. szept. 9. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"A sims3-ban mi történik ha egy természet feletti simnek megveszem a Sellőhínárt?"

A forrás szerint semmi, mert csak nem-természetfeletti sim változhat sellővé.

[link]



A klónozós kérdésre nem találtam választ.



"A mixerkedés jártasság kapcsán amikor "keverjen ki egy új italt" lehetőségre mmegyek, az új italnak sosincs hangulati hatása. Miért?"

Mert kicsi rá az esély.

[link]



"A nektároknak van?"

A leírásból úgy gondolom, hogy igen.

[link]



"Meddig érleljem őket?"

Ameddig akarod. Minden nappal értékesebbek lesznek. A legjobb állvány (rack) bónuszt ad ehhez.

[link]



"Az aromax légfrissítő jó is valamire vagy csak meditálni lehet vele?"

Meditáláshoz jó, 45 perc meditálás után jobb lesz a sim kedve.

[link]



"A szobrászat jártasság hogy működik? Mit kell tenni első lépésnek?"

Vásárlási módban (Buy mode) vedd meg a Tanulás/Hobbik (Study/Hobbies) szekcióból a "Pedestrian Sculpting Station"-t, magyarításban nem tudom mi a neve, talán Kezdő/alap szobrász állomás vagy valami ilyesmi.

[link]



"A drágakőcsiszoló gépnél a metszés lehetőségei mitől függnek? Pl szív alakú metszést nem mindig ajánlja fel

A forrás szerint a szív alakú metszés akkor válik elérhetővé ha teljesíted a Gem Collector (Drágakőgyűjtő, gyűjts össze 10 féle drágakövet) kihívást.

[link]



"A fémeket otthon is be lehet olvasztani? (Mi kell hozzá?) vagy csak beolvasztatni lehet?"

Ha jól értem, ha megvan a Prism Art Studio kiegészítő, akkor használhatod az olvasztógépet (Smelting Machine).

[link]



"Növénysim hogy tudja magát beásni a földbe? Még nem tudtam ilyenre utasítani fiatal felnőttként sem, illetve pocsolyaelszívásra sem."

Ha elég víz van a szervezetében akkor a fotoszintetizáláshoz csak az kell, hogy kint legyen nappal.

https://www.youtube.com/watch?v=xlcrIlzQM80



"Lehetnek terhesek a növénysimek?"

Igen.

[link]

2018. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!