Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Honfoglaló online játékban...

A Honfoglaló online játékban egy adott meccsen, hogy és mitől kapok több XP-t, és hogy megy fel a Játékoserőpontom?

Figyelt kérdés

Versenyszoba hosszú hadjárat/villámról van szó, volt egy meccsem először, ahol mindkét ellenfelet leromboltam 3 kör alatt, de ezért csak 800 XP-t kaptam. Aztán nemsokkal később volt egy másik meccsem, ahol nem történt rombolás, végig megyéket támadtunk egész játék alatt, akkor is első lettem, viszont akkor sokkal többet, 1700 XP körül kaptam azt hiszem.

Hozzáértő legyen szíves leírná, hogy mi ez a különbség? Akkor kapsz sokkal több XP-t és úgy fejlődsz jobban, ha minél több megyét elveszel, és nem ha gyorsan befejezed a játékot? Az oldalon a honfoglaló szabályzatot olvastam már, tudom, hogy van külön válaszerő bónusz, védekező, tippelő bónusz, stb, de én mindkét játékban ugyanúgy játszottam. A másikban mégis sokkal több XP jött. Jobban megéri megyét támadni, és elhúzni a játékot, mint minél gyorsabban lerombolni valaki várát?

És ez mennyiben van összefüggéssel a JEP-pel is/játékoserőpont?


Mitől függ ez? Köszönöm előre a válaszokat! :)


2018. szept. 10. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!