Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends játékosok,...

League of Legends játékosok, ti milyen hőst szoktatok bannolni rangsorolt meccsnél, és miért?

Figyelt kérdés
Én mostanában Yasuo-t bannolok mindig, akkor is, ha valaki az én csapatomból akarja pickelni. Meg is van rá az okom, mert a Yasuo-pickek miatt estem vissza szinte goldba. Mindig az volt, hogy ha nálam van a Yasuo, az úgy feedel, hogy 15 percnél könyörgök, hogy adjuk fel, ne szenvedjünk tovább. Viszont ha az enemyben van, akkor meg nem tudok ellene semmit csinálni. Support mainként, a mostani metában, egy nap alatt kétszer vesztettem Yasuo "adc" ellen. Egyszerűen nem bírom a hőst, nem elég a wind wall, de még saját shieldje is van, az e-jével meg össze-vissza kuszál a minionok közt, hogy még véletlenül se tudjak betalálni egy skillel sem, és megsebezni se tudjam. Miden is ugyanez volt (supp main vagyok, de miden is játszom néha). Ahri-val voltam, és 3x menekült el 100 hp-val (flas/shield/wind wall által). Aztán legankeltek kétszer, meghaltam, ott meg már kiléptem, annyira ideges voltam, és azóta folyamat bannolom a Yasuot.

2018. szept. 14. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Blitzcrank. Mindig. Azzal a champpel csak trollkodni lehet.
2018. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Garen... Mert kib*szott op ráadásul buffolták

Fiora... Úgyszintén

És igen a yasuo is... Pont ugyan ezért

2018. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pyke : valamiért nem tudok ellene játszani ADC-ként, szinte meghal elmegy egy pillanatra és full life-al jön vissza

Kayn : hihetetlen ereje van, pont egy 8.0 MF voltam és úgy voltam vele hogy a 0.4 kayn jöjjön csak kinyírom erre hát ha azt mondom 3 shot az túl sok és végem volt :/

Jax : Az a baja mint Kayn-nek. 0.8 stattal és normál farmmal tud triplákat

Thresh : felidegesít azzal az 1000 méteres lanternnel :D

2018. okt. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!