Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen tankot érdemes kifejles...

Milyen tankot érdemes kifejleszteni és használni a World of Tanks-ban?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, ez már a százezredik ilyen kérdés, de felteszem.


Már elég régóta játszok a játékkal (World of Tanks), és nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem néha már elegem van abból, hogy minden csatában kilőnek, szinte mindig, de amikor én lövök, akkor persze nem történik semmi. Nyilván ebben az is közrejátszik, hogy nem vagyok túl ügyes, de úgy gondolom, ha lenne egy jobb tankom, talán az segítene.


Annyit tudok, hogy érdemes a játékstílusomhoz igazítani a tankot, de nem tudom, hogy mit lenne érdemes választani. Ezért kérdezlek titeket, tapasztaltabb játékosokat, hogy mit lenne érdemes tennem.


A játékstílusom


Igazából nekem szerintem nincs meghatározott játékstílusom.

Általában valahol, a pálya szélén szoktam sutyiba elindulni, hátha összehozok valamit. Campelni nem nagyon szoktam.


Én személy szerint jobban kedvelem a gyorsabb tankokat, csak azoknak általában vékony a páncéljuk, és könnyen kilőnek. Ezzel volt sok problémám.


Amit biztosan nem szeretnék használni, azok az önjáró lövegek.


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. szept. 14. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőknek az orosz nehéz vonalat ajánlanám
2018. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Brandon41 ***** válasza:
Szerintem is inkább az orosz nehéz tankokkal kezdjél. Facebookon van egy magyar wotos csoport, csatlakozz oda, és ott garantáltan tudnak segíteni, mivel ott csak wotos emberek vannak, nem úgy mint itt.
2018. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Conqueror GC
2018. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!


Az orosz nehéz tankokról csak annyit, hogy nekem már van egy VI szintű KV-85 nehéz szovjet tankom, amit tokenből vásároltam, de nem igazán vagyok vele megelégedve. Szerintem egy közepes tankkal jobban járnék.


Azonban most elindultam az olasz vonalon, és egészen megvagyok velük elégedve. A III-as szintűnél tartok jelen pillanatban.

2018. szept. 16. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!