Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet annak a nagyon régi...

Mi lehet annak a nagyon régi játéknak a neve amiben stb?

Figyelt kérdés

... amiben egy jetpack-es csávót kellett irányítani 2d-s volt a játék, és nagyon régi, nem tudom biztosan de még az a sárga kazettás játékkonzol korából

származhatott, amire emlékszem: egy jetpackes karaktert lehetett benne irányítani és azt hiszem serlegeket (is?) kellett benne gyűjteni, de amit nagyon szerettem benne az az hogy volt neki map editor része, lehetett benne pályát készíteni és különféle ellenségeket lerakni rá, azt hiszem volt benne rakéta, dobócsillag szerű akármi, olyan cucc ami folyton követett, meg még ez az és mindenféle csapda/ellenség másként mozgott/viselkedett, sajnos nagyon régiek és pontatlanok már az emlékeim róla szóval nem biztos hogy minden pont úgy van ahogy írtam, kb csak ennyire emlékszem, ha valaki esetleg emlékszik ennek a játéknak a nevére az volna szíves leírni? előre is köszönöm :)



2018. szept. 14. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Jetpack
2018. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2018. szept. 14. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!