Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titeket is kidob az Euro...

Titeket is kidob az Euro Truck Simulator 2 a legutolsó frissítés óta?

Figyelt kérdés

Amióta a legutolsó (pótkocsis) frissítés megérkezett azóta ha belépek és elindulok akkor kidob, gyors betöltés majd ott folytatom ahol megszakadt és ezt sokszor, már néha élvezhetetlen a játék

Másnál is előfordul ez?

Hogy tudnék a fejlesztőknek írni emiatt?



2018. szept. 19. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, alig fél napja kezdte el töltögetni a frissítést, de ahogy nézem, estére talán meglesz... katasztrofálisan lassú.
2018. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegnap este feltettem a frissítést, gyönyörűen fut a játék, viszont azt írták a SCS blogján, hogy egy csomó moddal gondok lesznek, talán emiatt dob ki téged a játék.
2018. szept. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem egy ilyen öreg 10 éves hardverconfigom van: Dell Optiplex 745, Processzor: Intel(R) Core(TM)2 CPU 6700 2,66 GHz, RAM: 8 GB, Videókártya: NVIDIA GeoForce GT 240.


Engem is kidob a fuvarból a főmenübe, majd World of Truckos betöltőképpel visszatölt, de közben a kamionnal nekimehetek bárminek.


Inkább a kevés RAM-ra gyanakszom esetemben.


Próbáltam másik monitorral futtatni.


Újratelepítettem a játékot a D:re, új profilt kezdtem, tehát még csak gyorsfuvarok vannak. Nincs semmi mod. Eddig is csak a magyar mapnál és a promodsnál volt, amelyek külön profilok.

BIOS frissítést is csináltam más okokból. Ennek következtében is megváltozhatott a memóriakezelés.


Egy szóval elbaszták ez a játékot nem kicsit, hanem nagyon és talán egy nagyobb hardverfejlesztés után működni fog, meg addig talán kijavítják ezt a nem kicsi hibát.

A profiljaimat sem szándékoztam kidobni, de már mérgemben kidobtam.

Ja, és az ATS-nél ugyanez a helyzet.

2018. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!