Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FSD3 xbox 360? miért nem jó...

FSD3 xbox 360? miért nem jó sokaknak?

Figyelt kérdés
sziasztok fsd3 van a gépecskémen és játékokat szeretnék letölteni. tudom a teljes folyamatot, fat32, iso2god stb, de a ncore oldalon nagyon sokan panaszkodnak minden címre. 10,55GiB watch dogs-nál is és 7Gib forza horizon 2-nél is. Ők szerencsétlenek vagy a játékok lehetnek rosszak? van aki azt írja nem látja az xbox van aki azt írja hogy az xbox újratelepítésre kéri.. van akinél fekete képet ad és kifagy van akinél tökéletesen megy. A legújabb fsd 3 van a gépemen több mind 90 játékkal. merjek letölteni?

2018. szept. 22. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg, ha a legújabb van akkor elméletben futnia kell akik panaszkodnak azoknak lehet régebbi verzió van

emlékszem haveromnál is ez volt mikor megjelent a Black Ops II vagy háromfélét is letöltött és mindig lefagyott a menüben, aztán megnézte is kiderült hogy frissebb fsd kell hozzá

annyi a lényeg hogy netre ne legyen kötve az Xbox és ha a játék akarja magát vagy az Xboxot frissíteni akkor azt offold ki, bár ezt biztos tudod

2018. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mukodik 😉 bar netre van kotve ezert is van boritoja a jateknak 🤣 annyi hogy a system link nincs konfiguralva de nem is akarok en olyat.
2018. szept. 23. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:
nem is hiszem h sokan tolanak meg syslinket, hacsak nem egy osszejovetelen vagy egy egy megbeszélt idopontban, pedig egesz jo volt a magyar kozosseg. nyugodtan szedd le a jatekokat, nem az fsdnek kell egyebkent frissnek lennie, hanem maganak az xboxnak, ennek xmedian nezz utana, hogyan kell csinalni, ha mar regen (nagyon-nagyon regen) frissitetted.
2018. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!