Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire éri meg végigjátszani...

Mennyire éri meg végigjátszani a Fallout Tactics és BoS epizódokat?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy előbbi csak részben tartozik a canon-hoz, tehát a fő események a világ részét képzik, de bizonyos r3szletek nem, míg a BoS teljes egészében meg nem történtté lett nyilvánítva a Bethesda által. (Plusz nincs is PC-re, de mint Fallout fan érdekel.)

#Canon #Fallout #Bethesta
2018. szept. 23. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én meg a Bethesda-féle Fallout-okat nyilvánítottam meg nem történtté :)


Hogy komolyan is válaszoljak: Lehet emulálni a BoS-t, de minek... épp egy fokkal jobb csak, mint a Big Rigs.


A Tactics-ban vannak hülyeségek, melyeknél első pillantásra is nyilvánvaló, hogy nem illenek bele a Fallout univerzumba, de a maga kategóriájában egész jó kis játék, megér egy végigjátszást.

2018. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 Akkor a Tactics lehet, hogy kap egy esélyt, különösen, mert a főbb eseményei a Fallout világának részét képzik.


A BoS valóban elég bugyutának tűnik, de egy esélyt talán érdemel, ha másért nem, hogy elszörnyedjek. :D Csak nem vagyok képben az emulátorokkal...


Egyébként a Bethesda féle játékok sem olyan borzalmasak, nemrég belekezdtem a Fallout 3-ba, és jobb mint amire számítottam, vannak átgondolatlan küldetések, a fő történetszál is elég gyenge, illetve az rpg elemek is vissza lettek figva, az első két részhez képest, de van pár kifejezetten jó mellékküldetés, és a térkép is jól össze lett rakva, plusz rengeteg az érdekes feljegyzés.


A 4. viszont valóban gyenge lett, mint rpg, és mint Fallout. A 76 sem ad okot a bizakodásra...


Egyébként, a Fallout Van Buren demót kipróbáltad? Ha minden igaz, elérhető valahol.

2018. szept. 23. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam amikor kiszivárgott. A New Vegas végül elég sok elemet átvett tőle. Innen le tudod tölteni:


[link]

2018. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha szereted az első két részt, akkor Tim Cain másik RPG-jét az Arcanumot, se hagyd ki. Csak előtte rakd fel az unofficial patch-et.
2018. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszia segítséget és az ajánlást is, korábban már hallottam az Arcanum-ról, de most alaposabban utána olvastam, és mind gameplay, mind pedig a világ tetszetős. :) Ráadásul Steam-en pont akciós, kevesebb mint 4 euró, ennyiért meg is veszem, csak kérdés mikor lesz rá időm, mert itt vár a Planescape, a Divinity Original Sin 1-2, Wasteland 2, Witcher 1-2 és még sok más cím, de lehet előre sorolom az Arcanium-ot. Tényleg nagyon megtetszett. :)
2018. szept. 25. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül csak a Planescape jobb nála.
2018. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!