Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a GTA V játékot, de...

Megvettem a GTA V játékot, de nem sikerül telepíteni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Azt irja: Unable to detect the Windows Media Feature Pack on your system. Rákerestem a youtubeon is hogy a vezérlőpultban azon belül is a szolgáltatások be és kikapcsolása menűpontban pipáljam be a Media Player ikont, de nekem nincs ott olyan, mást meg nem nagyon találtam. Mit lehet tenni ilyenkor? A rockstar eredeti oldaláról szedtem le.
2018. szept. 24. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs fent a gépeden a Windows Media Feature Pack. Keress rá, töltsd le, telepítsd fel.
2018. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem működik az sem
2018. szept. 24. 22:38
 3/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Milyen oprendszer?
2018. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
windows 10
2018. szept. 24. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a Windowst, és ezúttal figyelj arra, hogy nem az N vagy KN verziót rakod fel. Bár azt nem teljesen értem, hogy a media feature packot miért nem tudod telepíteni.
2018. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy megsérült a lemez? Olyan remekül sikerült a hét lemezt beletenniük a csomagba, hogy nekem csak véres verejtékkel sikerült kivennem több lemezt is, és volt olyan ami már gyárilag karcos volt, emiatt nem tudtam telepíteni sem mert sérült a fájl rajta (visszavittem, kicsomagoltak másik játékot, ott is volt amelyik gyárilag karcos volt, szóval nem én csináltam, de lett volna rá lehetőség). Egy szó mint száz, sérülhet a lemez a "kiváló" elhelyezés miatt (az alsó lemez egyik harmada be van szorulva a fölötte lévő lemez helye alá), én azóta inkább papírtokban tartom őket, a gyári doboza üres.
2018. szept. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!