Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Call of duty WW2-ben mit...

A Call of duty WW2-ben mit kernek spaginok a Normandiai partraszállás közepén?

Figyelt kérdés

2018. szept. 27. 14:30
 1/8 A kérdező kommentje:
*keresnek nem kérnek
2018. szept. 27. 14:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi ezen a meglepő?


"A fegyver próbái 1940 második felében folytak. A sikeres teszteket követően a Vörös Hadsereg 1940. december 21-én hagyta jóvá a fegyver rendszeresítését PPS–41 jelzéssel, a csapatoknál pedig 1941-ben jelent meg a géppisztoly. "

2018. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak szimplán annyi hogy a vörös hadseregnek köze nem volt a normandiai partraszálláshoz.
2018. szept. 27. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan az átlag 12 éves amcsi kisgyerekeknek szánt tömeg gyártott hányadék sorozattól vársz történelmi hűséget ? 2 hamburger között.


Bár mondjuk a BF1-ben lévő néger katona is "nagyon eredeti."


Már komolyan nekem csak a Vörös Hadsereg Gender szakos transzvesztitái hiányoznak. Az amcsiknak fel se tűnne a dolog. Ők a hősök terét is bekajálták Moszkvának a Die hard 5-ben.

2018. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyire nem ismerem a pontos részleteket.


Amúgy a # 4-nek igaza van a sok marhaságai mellett abban, hogy egy videójátéknak általában nem az a célja, hogy valamilyen történelmi eseményhez egy az egyben hűséges legyen, meg amúgy sem szoktak a kiadók ilyet reklámozni.


"az átlag 12 éves amcsi kisgyerekeknek szánt tömeg gyártott hányadék"


Ezt most komolyan írtad, vagy csak szórakozol? Ezt milyen kutatásra, felmérésre alapozod? :D


Bár mondjuk a BF1-ben lévő néger katona is "nagyon eredeti."


Valóban?


"A legtöbb afroamerikai egység támogató szerepkört töltött be és nem vettek részt tényleges harcokban. Azonban jelentős szerepet játszottak az amerikai háborús erőfeszítésekben. Például a "Harlem Hellfighters" néven ismert 369. gyalogezredet a francia hadsereghez rendelték, és hat hónapon keresztül szolgáltak a frontvonalakon. A 369. gyalogezredből 171 katona kapta meg a Legion of Merit kitüntetést. "

2018. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ezt most komolyan írtad, vagy csak szórakozol? Ezt milyen kutatásra, felmérésre alapozod? :D"


Úgy érted h ez a trailer

https://www.youtube.com/watch?v=8iHPLZUbRf0

""Welcome to the Party" címmel. Azt a játékosréteget célozza akinek minőségi elvárasai vannak egy játékkal szemben. (Pl The Witcher 3)

Nem pedig a hamburgerzabáló, igénytelen amcsi tizenéves kölyköket. Épp csak az nincs hozzátéve h SWAG, yolo.


Ez a sorozat már rég nem a minőségről hanem az eladhatóságról szól. A minőség meghalt kb a BO1-el.

Azóta is hagytam abba. (Az még anno megütött egy minőségi szintet. )


De fps-re kell minőségi BioShock Infinite.

Csak azt nézd meg azt kik vették és a BO 4 potenciális közönsége átlag kikből áll.

Ennyi.

2018. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6 Az a baj, hogy egy szubjektív dolgot próbálsz objektíven szemlélni. Egyéni, saját véleményedet erőlteted és azt gondolod, hogy ez mindenre kiterjedő örök igazság. Ne érts félre, nem baj, hogy saját véleményed van, csak akkor ne általánosíts!


Nekem pl. bőven elég, ha délután leülhetek egy-két rövid meccsre és lövöldözhetek párat a COD-dal. Nem vágyom komoly történetre, új játékelemekre, fantasztikus grafikai fejlődésre és játékmechanikai újításokra sem. Ha minden évben ugyanazt kapom kevés újítással, apró módosítással, akkor én elégedett vagyok. Amúgy szerintem ezzel nem is lenne gond, hogyha a játék mondjuk nem 20 kilóba, hanem csak 8-10 kilóba kerülne. És ebben egyetértek veled és azzal, aki azért van felháborodva, mert ha már kevés az újítás és kb. ugyanazt a játékot akarják eladni minden évben, akkor legalább olcsó lenne, máskülönben átverik a vásárlókat. Viszont mindenki eldöntheti, hogy megveszi, vagy sem. Senkit nem kényszerítenek, hogy megvegye. Nyilván azért ennyi, mert megveszik. Én pl. egy-két hónappal a megjelenés után cd-kulcs oldalról a feléért már meg tudom majd venni az új COD-ot és ez nekem bőven elég, 8-10 ezret már bőven megér. Eredeti áron nekem se kellene. Ettől függetlenül nem érzem magam igénytelennek, csak mert COD-ozok és nem például nem a „minőségibb” BF játékokkal vagy BioShockkal játszom. Nekem például kevésbé tetszik a BF, mert számomra lassú, nem elég pörgős.


Szerintem most már látod, hogy a „Nem pedig a hamburgerzabáló, igénytelen amcsi tizenéves kölyköket.” hozzászólásod semmitmondó, értelmetlen bosszankodás olyan dolgon, mely teljesen szubjektív, hiszen mindenki maga dönt arról, hogy mivel játszik és hogy ezért mennyit képes fizetni. Amúgy annyi igazság van a szavaidban, hogy a COD újrészei kevésbé minőségiek és gyengébb, mint a sorozat régebbi részei, de ha valaki ezzel játszik és a hozzád hasonló emberek ezért lenézik, kigúnyolják, az a ti primitívségetekről árulkodik, ráadásul tapló, bunkó dolog és eléggé gyerekes.

2018. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó figyelj nem akartalak megsérteni végül is játszón mindenki azzal amivel akar.

Senkinek nem lesz rosszabb pár cod-os gyerektől.

A jó játék meg végül is lehet szubjektív. Nekem egyik sapnom szarozta le a BioShock 1-et.


Most ettől nem öltem meg.

2018. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!