Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Global Offensive -ba olyan...

Global Offensive -ba olyan problémám van hogy: menübe 120 fps, de utána nem tudok játszani mer 30 fps re leugrik, és nagyon lassan tölt. Win 7 em van. Dvr-t elvileg kilőttem már. Valami tipp?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 04:24
 1/6 anonim ***** válasza:

"menübe 120 fps"

Az elvből kevés, a 30 játékban normális ahhoz viszonyítva.


Milyen vasad van? Mert hiszed, vagy sem, de a gépedben lévő hardverek adják a teljesítményt.

2018. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

menüben 120fps elég szegényes, nekem menüben pörög 550-600on és lesz játékban 200-250 fps-em.


Jó lenne tudni pontos processzor, videokártya nevet, ram méretét, milyen felbontáson, milyen beállításokat használsz.

2018. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig semmi baja nem volt az eddig az kb 2-éve , akkor történt hogy egyszer csak elkezdett iszonyat leesni az fps ha beléptem a pályára , de elötte ment rendesen menübe 120-150 180 fps játékba 120 volt , és nagyon faszán ment ugyan ezzel a pc-vel, semmit nem cseréltem. Szóval szerintem valami szoftveres baja van , pl : win 10 nél van ez hogy xbox-ba ki kell löni Dvr-t , valami ujj patch ,az enyémet is valami szar blokkolja!
2018. okt. 1. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan patchelnek a játékon, ami húzza a gépigényt felfele (főleg a falra spray ikon marhaság eszi a gépet pl).
2018. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pontosítok: mikor betölt a map még akkor is meg van a 120-150 fps, töltöget,töltöget, és az utolsó töltési másodpercbe mikor ugye bedobna leugrik hirtelen 30-ra és ott is marad inkább 10fps XDXD, 1000% hogy szoftveres baja van , de nem tudom mi az megőrülök bele !!!!!! HELP:D
2018. okt. 4. 07:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat nagyon szépen köszönöm!
2018. okt. 4. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!