Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem ismeritek ennek a játéknak...

Nem ismeritek ennek a játéknak a címét? A többi lent.

Figyelt kérdés
Hello egy játékot keresnek, ami nekem anno Iphone-on volt meg és nem vagyok benne biztos, hogy androidra volt-e,és már nem emlékszem a címére és visszanézni se tudom a letöltött alkalmazások között, mert már nincs Iphone-om, de most nagyon érdekelne a címe. Na a lényeg annyi, hogy anno amikor kreszre készültem akkor játszottam egy játékkal, amibe autókat kellett elindítani olyan sorrendbe ahogy mehetnek, és mindig más szituációk voltak, és ha nem jól indítottad el összementek és volt benne villamos is meg több dolog, és emlékeim szerint magyar játék volt, ha valaki tudná a címét ne tartsa magába. Előre is köszönöm!

2018. okt. 2. 18:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!