Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit gondoltok a Tauri Wow...

Ti mit gondoltok a Tauri Wow szerverről (szervercsoportról)?

Figyelt kérdés

Sokat látom hogy válaszokban eléggé leszólják a Taurit. Azzal egyetértek hogy nem olyan mint az eredeti, de nyilván soha nem is lesz olyan, hisz ingyenes, egy sokkal kisebb csapat csinálja, töredéke annyi pénzből. Szóval szögezzük le hogy ne az eredetit vegyük viszonyítási alapnak.


Sokan említik hogy bugos. Én is találkoztam már bugokkal(pl nem úgy mentek egyes questek) de mint sok tört szervert(és az összes wow kiegészítőt) megjáró játékos azt mondom hogy simán az élvonalban van. Játszottam olyan törtön is ahol a PvP-ben monknak 2 hit voltál bármi van rajtad, komplett questline-ok nem mentek stb stb.. Azért ilyen a Taurin nincs és nem is volt.


A második legtöbbet felhozott érv az szokott lenni hogy nincs élet. Tény hogy ~fele annyian játszanak vele mint WOTLK alatt de úgy gondolom ezt is próbálták orvosolni ahogy tudták. Gondolok itt a Reborn beolvasztására, a külföldi szerver létrehozására, a Crossrealm Dungeon-BG-Raid-AH megoldásra(amit én még más törtön nem is láttam) illetve a BG fakció megváltoztatásának lehetőségére. Jó utóbbi talán elvesz egy kicsit a játékba való beleélésből, de a problémát megoldották. BG-k pörögnek, only DPS-ként is hív dungeonba és a Raid finderek is tűrhető időn belül játszhatóak.


Illetve számomra a legnagyobb indok - amiért szeretem a Taurit - az hogy halad a content(ami szintúgy tört szervereknél.. hát nem is tudom a Taurin kívül van-e ilyen talán 1-2). BC kieget szerettem, WOTLK volt talán a kedvencem, de a hajamat tépném ha még mindig Illidant vagy a Lich Kinget kéne ütnöm annyi éven át.


Ti mit gondoltok ezekről és úgy általában véve a Tauriról?



2018. okt. 6. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Egyszerű tolvajokból verbuválódott majmok, semmi egyéb.
2018. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy több bug lenne rajta mint az eredetin. Ez a BFA egy akkora szívás hogy az kegyetlen. Amúgy gondolkodtam már rajta hogy átmegyek tört szerverre a PvP miatt( jelenleg ez élvezhetetlen). Viszont az egyetlen dolog ami visszatart az az amit eddig elértem eredetin, a belefektetett idő és pénz mind kárbaveszne
2018. okt. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

A Tauri fő gondja nem maga a szerver.

Ugyebár a WoW fizetős, mitöbb havidíjas, így 12 éves Pistike szülei nem veszik meg neki, így az összes 12 éves Pistika inkább Taurira megy.

Anno eredetin Bloodscalpon volt álítólag a leghányadékabb társaság és még így sem érték el a Tauri szintet.

Guild társaim is meséltek jókat.

2018. okt. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

Mit gondolok a Tauriról? Azt, hogy egy okádék volt és mindig is az lesz. Soha az életben nem volt az élvonalban a külföldi szerverekhez képest, egy okádék bug halmaz volt a tört szerverek között is. Az egész azért volt idehaza népszerű, mert anno, ha összehaverkodtál az adminokkal bármit megtehettél. Nyugodtan haszálhattál hackeket, kaszabolhattad le a kisszintűeket is ott, ahol ez szerverszabályzatban tiltva volt, stb.

Meg ugye PVP orientált volt, a sok 11-12 éves Vérpistike meg arra volt felizgulva. De azt is úgy, hogy a full PVP szetteket nem rendes PVPvel szerezték meg, hanem mindig hagyták a másik hadd ölje meg őket X alkalommal a sethez, aztán fordítva.

Bugok tekintetében se volt soha az élvonalban, egy bughalmaz volt az egész, még félév múlva is voltak alapvető küldetések a WoTLK Lich King küldetéseinél, amiket már mindenhol kijavítottak, de a Taurin meg még el se tudtad kezdeni.

2018. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük az alap dologgal: Egy tört szerveren mi garantálja, hogy holnap nem mondják azt, hogy ennyi volt?


Nekem már alapból elvenné a játéktól a kedvem, hogy bármikor egy szó nélkül mehet a levesbe minden addig beleölt időm.

2018. okt. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kezdjük az alap dologgal: Egy tört szerveren mi garantálja, hogy holnap nem mondják azt, hogy ennyi volt?"


Ebben nagy igazság van. Én még TBC-n kezdtem játszani törtön WoWFusion volt a neve. Több ezer játékos játszott rajta 2 évig működött amikor is a Blizzard intézett egy nagy akciót és bezáratta a legnépszerűbb tört szervereket.


Ezen szerver érdekessége hogy a tulajdonost le lecsukták. Mivel gyakorlatilag milliókat keresett vele. Ennek oka hogy berakott úgynevezett "Donor" itemeket amikkel egyedül lelehetett solozni a raideket. Az egész szett olyan 150-200 dollárba került és kb minden harmadik ember megvette ezt, több karakterre is.


És tényleg úgy volt hogy egyik napról a másikra megszűnt. Nos előbb utóbb a Tauri is így fogja végezni, főleg úgy hogy a WoW most relatív kevés játékos bázissal rendelkezik, előbb utóbb eljön az ideje és perel a Blizzard

2018. okt. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom pontosan mire gondolsz, lehet hogy én maradtam le valamiről. Kifejtenéd?


#3 Igaz, a közösséget nem vettem figyelembe, ebben lehet igazság. Nem tudom mennyire kötődik ez az életkorhoz, de engem ami legjobban zavar a játékosokkal kapcsolatban hogy sokan Raid Finderen azt sem tudják mit kell csinálni vagy bemennek AFKolni. Meg sok AFK van BG-n is. Mindig reportolom őket, bár kétlem hogy egy kicken kívül nagyobb büntetést kapnának.


#4 Ez a válasz igazából (a szerver életében) a távoli-múltra vonatkozik. Az elsőhöz legfeljebb annyit tudok hozzátenni hogy ha így is volt akkor már nincs így. A másodiknak én is tudom igazolni a valóságalapját, de ugye már ez sem működik. Btw a PVP orientáltsággal szerintem semmi baj, nem vagyok vérpistike viszont mégis jobban leköt mint a PVE. A harmadikra pedig azt mondanám hogy kihúznám akkor a kérdésem "és nem is volt" részét. Igen WOTLK voltak nagy hibák, de már ez is a régmúlt.


#5 Jelenlegi Tauri kontenten(igazából a WOD-on játszok) ~15 nap alatt casual játékosként összehoztam egy full malev szettes, 2 proffos+first aides warrit. Szóval ha azt is mondanák szerintem inkább az acsi és mount gyűjtögetőket hatná meg. Persze én most magamból indulok ki.

2018. okt. 10. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!