Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért megy a Minecraft slow...

Toma9999 kérdése:

Miért megy a Minecraft slow motionbe?

Figyelt kérdés
Viszonylag erős gépem van, tehát az FPS-em is elég magas (120-250 között). Viszont maga a séta és ugrás lassú. Mintha az egész játék slow motion-be lenne. De maga a nézelődésen érződik a magas framerate. Próbáltam javát újratelepíteni, játékot újratelepíteni. Ugyan ezt produkálja több tört és az eredeti kliensen is. Szerveren és single-be egyaránt csinálja.

2018. okt. 7. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy gyakorlott játékos, hogy mennyire ismered a játékot, lehet, hogy valamilyen effekt van rajtad, vagy vízben vagy, vagy valami hasonló. Írd le hogy pontosan milyen helyen kezdtél játszani, mert ha jól tudsz nézkélődni, csak lassan mész, annak valami játékbeli oka kell hogy legyen
2018. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több száz órám van a játékba. Már a map legenerálásának a pillamatátol ilyen. Azota csinálja mióta megvettem az uj procim. Ami fura mert joval erősebb mint az előzőm
2018. okt. 12. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg spectatorban, ott az egér előregörgetésével gyorsabban kell repülnöd és a mobokba is "bele tudsz menni", ha ott is lassú, akkor nem a játékban van a hiba, vagy esetleg próbálj meg csinálni egy teljesen üres világot, hogy arra mit reagáll.
2018. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindegyik esetben ugyanazt produkálja a játék.
2018. okt. 13. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a gépeddel van a baj, nekem régi gépem van, régi proci, régi pideókártya, kevés ram, és max csak laggol, meg néha visszatszi a kiütött blokkokat, meg a mobok mozognak akadozva.
2018. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!