Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable Offline? Ilyen...

Star Stable Offline? Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez egy jó játék, de ugye tudjuk, h fizetni kell, ha Star Rider szeretnél lenni, és a-nélkül nem az igazi.

Nekem vannak olyan emlékeim, h gyerekkoromban egy offline star stable játékkal játszottam, amit netről töltöttünk le, és biztos, h nem fizettünk érte (lehet, h nem hivatalos helyről volt).

Ilyen létezik?



2018. okt. 8. 13:18
 1/6 anonim válasza:

szia!

Nem hinném hogy létezik ilyen. Én is játszok de olyannal nem találkoztam hogy nem kell fizetni.

2018. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! ami azt illeti, létezik :)

ugyanaz a csapat, ami a mostani online játékot készíti, régebben csinált különféle offline lovas játékokat, ha jól tudom kettőt, a starshine-t és a star stable-t. igazából nem tudom pontosan, hogy honnan, de ha jól emlékszem, le lehet mindkettőt tölteni netről, bár régebben lehet, hogy csak úgy lehetett velük játszani, hogy megvásároltad egy boltban magát a játék cd-jét, nem tudom.

elég összeszedetlen volt, ezért bocsi, de remélem tudtam segíteni valamit:D

2019. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2019. jan. 8. 16:45
 4/6 Emma:) válasza:
Ezeket a "StarShine" meg a "StarStable"-t az Uloz.to-n tudod letölteni :D [link]
2019. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen vannak ezek a starstable cd s jatekok nekem csak az osz van meg cdben de letoltottem a tobbit
2020. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 horseszonja válasza:

Kedves kérdező!

Star Stable Offline nem létezik, és ha lenne is akkor sem jelentené feltétlen azt, hogy nem kellene érte fizetni . Ugyanis ebben az esetben az Onlineban míg másokat is látsz, addig az Offlineban feltételezésem szerint nem látnál másokat.

A Star Stable Online elődjeire gondolsz a Star Stable Offline alatt. Legalábbis így gondolom.

Az SSO-nak voltak olyan elődjei mint a Starshine Legacy 1; 2; 3; 4. Ez a sorozat a Soul Riderek szemszögéből játszódott. Ez volt az első sorozat, melyet régebben CD formában kellett megvenni. Ez teljesen ingyenes volt, ha a CD árát nem számítjuk bele.

Emellett még volt az SSO-hoz közelebb álló sorozat, mely a mostani játék alapját képzi. Ennek a sorozatnak is négy rész volt: Spring-, Summer-, Autumn-, Winter rider. Ezt is meg lehetett venni CD-ként, de most már mind a két sorozatot le tudod tölteni.

2020. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!