Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság minden játékot sokkal nagyobb dobozba raknak, mnint amibe beleférne?

Figyelt kérdés
Ezer példát mondhatnék, de most épp a Szüret került a kezembe, ami két díjat is nyert. Nem tudom miért, hiszen nem is társasjáték, semmi interakció nincs a játékososk között, na mindegy. De a lényeg, hogy van benne egy pakli kárta meg eldobható pontozó lapok, amik harmad akkora dobozba is beleférnének. Sőt, igazából kártyalapokra semmi szükség, mert teljesen ekvivalens lenne kb kockával dobni, de mindegy. Illetve eldobható papírok helyett pár darab laminált jobb lenne, ami törölhető, de mindegy.

2018. okt. 11. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Nem unod még? Egyik kérdésedre sem kaptál választ, mit vársz, ha újra kiírod akkor lesz változás?!?
2018. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TR75 ***** válasza:

Marketing. Nagyobb doboz, több szín, több kép, nagyobb felirat, ami mind-mind azt sugallja, hogy "Nagyon jó játék vagyok, nagyon megéri megvenni, engem válassz".

Plusz nagyobb dobozért könnyebben adsz ki több pénzt.

2018. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehát az ember pont a kisebb dobozt keresi, ami nem foglal sok helyet, és el lehet vinni utazásra. Ha az ellenkezőjét taláod indokolatlanul, akkor megutálod azt az üzletet vagy kiadót, nem? ez rossz dolog nekik
2018. okt. 11. 15:41
 4/6 TR75 ***** válasza:

Egy adott játékot elég csak egyszer megvenni, az már jó az adott cégnek :-)

Ez simán lélektani játszma. Lehet, hogy te tudatosan így választasz, de a többség ezt nem nézi.

2018. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem látom a logikát, szerintem egy két nagyon népszerű játékon kívül csak egy speciális közösség az, aki játékokat vesz, és nekik tele vannak otthon a polcaik, és nekik, mint célközönségnek szerintem elég idegesítő, hogy valójában a polc tizedén is elférnének, ha nem csomagolnák direkt mindet nagyobb dobozba
2018. okt. 12. 00:31
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Nem feltétlenül, sok játéknak tényleg kell akkora doboz, így nagyjából egyforma méretűek, ha minden egyes játéknak teljesen más doboza lenne a fa..omnak se lenne kedve egy kész tetrist lenyomni ha esztétikusan el akarod őket helyezni egy polcon.
2018. okt. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!