Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL Aramban miért nem vezetik...

LOL Aramban miért nem vezetik be, hogy lehessen hőst bannolni?

Figyelt kérdés
Engem az zavar nagyon, hogy én kapok egy Kalista-t, a többiek meg pl: Lulu, Vayne, Ryze, Ashe, az enemy csapat pedig: Teemo, Lux, Morgana, Fiddle és Sona. Ez csak egy példa volt arra, hogy mostanában mennyire unfair a két csapat. Vesztek oké, és a végén írogatják, hogy noob, meg ez, holott amivel ők játszanak kb 0 játék tudás kell, csak spamelik a long range skilleket én meg semmi perc alatt elvesztem a hp-mat. Sokkal jobb lenne szerintem, ha itt is bannolható lenne egy hős, nyilván így szinte egy játékban sem lenne Lux meg Teemo, mégis kiegyensúlyozottabb lenne és élvezhetőbb valamennyire. Vagy csak én gondolom így?

2018. okt. 11. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
ARAM, ALL RANDOM ALL MID, Tehát mindenki véletlenszerű hőssel, mindenki csak miden, ezen mi nem érthető? Nem lesz bannolási lehetőség, mert erről szól, véletlenszerű szerencsejáték, vagy olyat kapsz akivel tudsz játszani és nyertek, vagy nem és nem kész. Vagy ha szerencséd van mint írtad játszani se kell tudni csak olyan hőst kapni. Ez van, ne játszd ha nem szeretnéd.
2018. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el megint Summoners Riften játszani rengeteg Aram után és meglepett, hogy mennyire unbalanced az aramhoz képest, pedig fordítva tűnt logikusnak. Némelyek a csapatomban úgy ténferegnek mintha életükben nem találkoztak volna azzal a champpal amit választottak.
2018. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!