Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot ajánlanátok...

Milyen játékot ajánlanátok ahhoz hogy jobban tudjak bánni egy kontrollerrel?

Figyelt kérdés
Egész életemben PC-s voltam és nem váltottam egér + billentyűzetről, ezért kontrollerrel elképesztően béna vagyok ahhoz képest hogy egér billentyű kombóval mit tudok. Hogy tudnék a leghatékonyabban gyakorolni, vagyis melyik játékkal?
2018. okt. 12. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Platformerekkel talán, ott az egyszerűbb játékoknál csak 1-1 gombot kell használni, egyikkel haladni előre-hátra, a másikkal ugrani fel-le, esetleg támadni/védekezni.


De például az FPS játékok ahol nagyon jó reakció mellé precíz célzás is kell, szerintem irtó nehéz egy egérhez szokott embernek átállni. Nekem is hiába van kontrollerem, nem tudok én sem ilyenekkel játszani (bár sok játékban ilyenkor van direkt célzás rásegítő mód, ami lockolja a célponton a célkeresztet, ha ráhúzod).

2018. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a Darksiders játékokkal gyakoroltam. De bármilyen egyszerűbb hack and slash megteszi.
2018. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

RPG játékok,

Assassins Creedek

Witcherek

stb

2018. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. okt. 12. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Fifa, NFS, Mortal Kombat, Tekken, Rocket League meg kb bármelyik TPS játék (a többiek már soroltak párat).
2018. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!