Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan ONLINE képernyőrögzí...

Van olyan ONLINE képernyőrögzítő program, amelyhez még egy ici-pici fájlt sem kell letölteni, hogy gameplay-t vehessek fel?

Figyelt kérdés
Kerestem ilyent, de mindegyiket fel kell telepíteni...
2018. okt. 14. 11:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
... vagy kell Launcher...
2018. okt. 14. 11:06
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Nincs is szüksége a világnak másra mint még egy 13 éves gameplay videósra aki szar minőségben akar videókat gyártani, nem akarjátok még felfogni hogy nincs szükség ennyi gagyi gameplay videóra, pláne nem kisgyerekekére...

Tök mindegy mivel akarsz játszani, egészen biztos hogy valaki már csinál belőle tartalmat jobb minőségben élvezhetőbb kommentárral mint amit te előtudsz állítani, akkor mi a bánatért nézne téged bárki?

2018. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1: Nem kaptam a kérdésemre választ➡ Piros pacsi.


2: Garantálom, hogy ilyen tartalmat senki nem gyártott még➡ Piros Pacsi.


3: Ahelyett, hogy segíteni próbálnál rajtam, matekezel és megpróbálod kiszámítani, hogy hány éves vagyok➡ Piros Pacsi.


4: Nem akartam feltölteni semmilyen oldalra, a gameplay-t nem csak (pl.) YouTube-on lehet nézni➡ Piros Pacsi.


*PIROS PACSI*

2018. okt. 14. 13:39
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Hagyjad #2, o nem Balint es nem 13 eves, megint egy baratja tette fel a kerdest. Es ha rendes valaszt kap elsore akkor is hisztizik meg egy napon keresztul.


Kerestem ilyent, de mindegyiket fel kell telepíteni...

Meg szep, hisz a videoanyag feldolgozasa a te gepeden fog tortenni. Senki sem hulye meregdraga szervereket fenntartani onjelolt gamer pistikek kedveert.

Johet a piros pacsi.

2018. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ment is! Kösz az ilyen kifejtős kommenteket... Te biztos zseni vagy, ha ezeket mind tudod. A zsenik általában meg mind hülyék...
2018. okt. 14. 16:21
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ez nagyon meglátszik, mert még ékezettel sem tudnak írni xD
2018. okt. 14. 16:23
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Még el sem kezdett videózni "gamer pistike" már nem bírja a negatív kommenteket :D

Ha elkezdesz videózni se fogsz kedvesebb kommenteket kapni. :D

2018. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én nem bírom? Te kezdted, szóval te is kéne abbahagynod ezt.

Én addig várok, tök nyugodt vagyok :)

Te tudod is milyen kommenteket fogok kapni mert a kemény géjmpléj csenölödön rengeteg ilyet kaptál :D

Olvastam elég kommentet, ahhoz, hogy ne érdekeljenek, ha írogatnak... Nem tudnál végre egyetlen árva értelmes kommentet írni?

2018. okt. 14. 17:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A zsenik általában meg mind hülyék...

Igen, es epp a hulye zseniknek koszonheted hogy van pc-d, jatek amirol gameplayt csinalj, es gyakori ahol bebizonyithatod hogy nyugodt vagy mint egy hurrikan.

2018. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést is csak egy nokedli tehet fel. Magad fejleszd inkább, ne a gameplay-t.
2018. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!