Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GuildWars2 egy idő után...

GuildWars2 egy idő után mindig leáll?

Figyelt kérdés

Valami tipp? Ajánlott gépigény bőven megvan, sőt, mióta utoljára játszottam, újabb a VGA.


Nem tudom, miért dob ki X percenként a játék...


Valakinek hasonló tapasztalat? Megoldás rá?



2018. okt. 15. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem láttam ilyet. Mi fut még a háttérben? Pontos gép adatok? Lehet megtelik a ram és nem bírja kezelni.

Az, hogy újabb a vga meg semmit nem jelent, mert egy HD 7970, ami jó 6 éve jelent meg, teljesítményben lenyom egy viszonylag friss, pár éves gt 1030-at, de akár rx460/560-at is.


Ír ki valamit, amikor kidob a játék? Emellett akkor pontosítani kéne azt a bőven megvan gépigényt is, pontos processzor, videokártya név (tehát nem X GHz proci meg Y GB videokártya, hanem a rendes neve, ami alapján be lehet azonosítani, GHz általában 100-ra ráillik, GB-nál meg jóval többre), memória mérete (hány gb) esetleg órajele (Hány MHz), op rendszer neve, bit száma.

2018. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaki, esetleg, aki nem lovagol a szavakon? Valaki, akinek az "újítás" nem "visszafejlődést" jelent?
2018. okt. 16. 00:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kérdező, aki hajlandó lenne bármit is elárulni azon kívül hogy gond van?

Van egy kocsim, nem indul, mi a baja? Minden infó nélkül így, gép előtt ülve írja már le valaki, persze annál többet nem árulok el, hogy nem megy.

2018. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja a kisujjából kiszopni hogy mi a probléma, kell az infó. Ha nem adod meg, akkor lépegessen csak ki.
2018. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!