Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a probléma a Nintendo...

Mi a probléma a Nintendo Switch Online-nal?

Figyelt kérdés
Rengeteg dislikot kap youtube-on meg mindenhol. Mi a gond vele? Csak évi 20 dollárba kerül, mellé kapsz pár klasszikus játékot. Mi olyan rossz van ezen? Azt eddig is tudtuk, hogy csak az elején lesz ingyenes az online play és később fizetős lesz, mint más konzolokon. Akkor mégis mi a nagy probléma?

2018. okt. 16. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Az, hogy jóformán semmit nem nyújt. Az XBox-nál, PS-nél egyrészt komoly akciók vannak előfizetőknek, másfelől nézve meg igenis vannak komoly, masszív húzó játékok.

Ezzel szemben mi van a switchen? Warframe, Fortnite? Vagy számoljuk ide azt a nagyon komoly mario Kart-ot vagy tennis-t, esetleg az ARMS-ot? Nevetséges.


A többi platformon legalább megalapozott valamilyen szinten az előfizetés, mert adnak mellé olyat, ami miatt azt mondja az ember, megéri. Itt nincs ilyen, szimplán bejelentették, ha más konzolokon fizetni kell a multiért, akkor mostantól nálunk is! És ezzel azt hiték el van intézve. Nem jött be.


Van ám egy határ, amíg az embert hülyének lehet nézni. Nem így megy, mostantól fizetős és kész. Rakjanak mögé tartalmat, ami indokolja és alátámasztja az ő igényüket a fizetős szerver szolgáltatásra. A világon sose ment az, hogy csak elveszel. Ha nem adsz mellé mást, vagy nem kínálsz alternatívát, persze hogy gyűlölni fogják.

2018. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem nem tűnik olyan borzalmas dolognak. Megérteném, ha havonta kerülne egy huszasba. Akkor teljes mértékben egyetértenék veled, mert mire fel kérnek ennyit egy hónapért? A semmiért? Szerintem havi alig 2 dollár miatt nem kellene ekkora hisztit csapni. Persze ha ingyenes maradt volna, az lett volna a legjobb, mert az emberek szeretnek mindent ingyen megkapni. De mindig ott van a PC ha ingyen online kell. Köszönöm a válaszodat, ment a zöld.
2018. okt. 16. 15:04
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Mindig kis összegekkel szokott kezdődni aztán ha azt elfogadta a nép lehet emelgetni.

Ezt külön oktatják gazdasági szakokon.

2018. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha emelik az árát, amit nem tartok kizártnak, akkor kellene tiltakozni és nem előfizetni rá. Miért az elején, amikor még fair az ajánlat? Vagy ezzel akarják elérni, hogy a későbbiekben ne emeljék az árát? Pedig valószínűleg mindezek ellenére is be fog ez következni. Vagy gondolod akkora ereje lenne ennek a negatív visszajelzésnek, hogy visszateszik ingyenesre / értelmes dolgokat adnak az előfizetőknek?
2018. okt. 16. 16:09
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan, lásd Netflix és a Witcher 3 live action esete, ahol mindenáron erőltették az ázsiai/fekete Cirilla-t, csak fehér lány ne legyen, olyan lázadás tört ki rá az egész neten, hogy szépen megesett a tőzsdei árfolyama, visszamondtak előfizetéseket, most már mégis csak fehér lesz a lány.
2018. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Kiváncsi vagyok hogyan fog ez végződni, vagy lesz e egyáltalán bármiféle változás ennek hatására.


A lepontozónak meg üzenem, hogy ha ennyire nem értesz egyet a válaszolóval, akkor indokold már meg, hogy miért! Ne csak a gombokat nyomogasd, ez nem facebook.

2018. okt. 16. 21:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Abba igaza van az elsőnek, amit ír. Xboxon, PS4en, ha vásárolsz plust/goldot, meghálálják neked, mert simán bezsebelhetsz egy csomó játékot. Nem csak mindenféle gagyikat, hanem elég jókat is. Switch meg nem elég, hogy nagyon túlárazott, játékok is drágák rá, de itt tényleg csak azért fizetsz, hogy multizz. Míg a konkurenciánál ingyen játékokat kaphatsz, külön akciók vannak az előfizetőknek, stb.
2018. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Krisipoke ***** válasza:
Olyannal mondjuk én biztos nem kezdenék beszélgetni, aki szerint mondjuk a Super Mario Bros. 3 vagy a Legend of Zelda akár közelében is van a gagyinak.
2018. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A korábbi gagyi alatt a más konzoloknál kapható ingyenes játékok voltak kiemelve (tehát vannak pár éve megjelent, 40-60 eurós játékok is, amiket ingyen használhatsz az előfizetés ideje alatt), nem a nintendo switch játékaira. Az első hozzászólásnál pedig nem maga a játék volt leszólva, hanem annak a multi része, hogy miért fizetsz. Senki egyetlen szóval sem mondta, hogy a nintedo-ra rossz játékok jelennek meg, itt csak az előfizetéshez adott játékokról és a multiplayerről volt szó. Olvasd át alaposabban.


Mondjuk a nintendo-ról is sokat elmond hogy minden új nagy játék ami most jelenik meg, már nem 60 euró, hanem 70, e mellé szinte mindig kidobnak még egy 20 eurós season pass-t, nesze fiam jelszóval. Pontosan tudom, mert nekem is van switch konzolom már több mint 1 éve és rendszeresen nézegetem a store-t.

2018. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy a többi konzolra jobbak ezek az ingyenes játékok, de azt se felejtsük azért el, hogy 10szer annyiba is kerül egy havi előfizetés, mint a switch online.
2018. dec. 13. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!