Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy régi sci fi...

Keresek egy régi sci fi számítógépes játékot! Melyik ez?

Figyelt kérdés

Nem sokra emlékszem belőle. Még fiatal koromban játszottam vele egyszer, olyan 2000 évek körül lehetett.

Felülről nézetes volt. Egy férfival mentem valami zöldes bolygón, volt fegyvere és ha jól emlékszem az egér fele azonnal célzott is folyamatosan.

Valami ürlényeket kellett írtani és szerintem az egész játék erre a témára épült. RPG elemeket tartalmazott, emlékszem, hogy az invectory a szokásos négyzetkockákból álló felépítést kapta tehát ez a mostani arpg s elrendezés pl Diablo vagy Path of exile.

Azthiszem fejlődési rendszere is volt és a megölt ürlényeg zöldes vérrel robbantak a megölésükkor valamint a fegyver valami zöldes lézercsíkokat lőtt.

Ha meghaltál elvesztetted mindened és a közeli városban éledtél, ha jól emlékszem.


Igen tudom kicsit nehéz eszerint behatárolni de reménykedek benne, hogy valaki felismeri.



2018. okt. 17. 02:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp:


Take No Prisoners (1997).

https://www.youtube.com/watch?v=RkZ-6FXV-nY

2018. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Space Hack?
2018. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm! Szerintem a Space Hack lesz az!
2018. okt. 18. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!