Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogy nezem meg a...

Minecraftban hogy nezem meg a ramhasznalatod, fps-t stb?

Figyelt kérdés

Javas Minectaftban F3.

Windows10-est hasznalom de ott nem csinal semmit F3-al.


2018. okt. 18. 21:45
 1/7 he84 ***** válasza:
Nézz utána a Google-n rákeresve, skkal egyszerűbb. Itt ugyanis a többség nem Minecraft-ozik, így nyilván nagyon kicsi arra az esély, hogy az ilyeneket itt tudd meg.
2018. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Probaltam.

Ebben a kategoriaban a legtobben jatszanak ,akik pedig jatszanak szinte kivetel nelkul ismerik a Minecraftot. Akik ismerik azok kozul is valoszinu,hogy sokan jatszottak vele ,tehat van ra esely,hogy tudjak.

2018. okt. 20. 18:01
 3/7 he84 ***** válasza:
Pedig Google-n keresztül nagyobb az esélyed és itt nem sok Minecraft-os fordul meg általában. Na de te tudod, én elmondtam amit.
2018. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha a Google olyan egyszeru es f∆sza akkor miert nem kerestel ra es valaszoltal?
2018. okt. 21. 17:41
 5/7 he84 ***** válasza:
Mert neked kell a segítség, nem nekem és te jobban tudod részletesen a saját problémádat, nem én. Na meg nem szoktam csak úgy más helyett, főleg nem olyan verzió ügyében, amit én soha nem használtam. De nem akarok vitázni, keress rá te jobban, akár angolul is! Én ezt itt lezártam!
2018. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nemtudom milyen jogon zarsz le te barmit is.


Kerdest tettem fel ,ha tudod ra a valaszt akkor kellene valaszolni ,nem megmondani,hogy hol keressem meg a valaszt.

2018. okt. 22. 23:45
 7/7 he84 ***** válasza:
Nem tudom, ezért is javasoltam amiket. De mint mondtam, már lezártam!
2018. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!