Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online pókerezés: pokerstars?

Online pókerezés: pokerstars?

Figyelt kérdés
Frissen regisztráltam. Aki játszik, mekkora tétekben? Hogyan érdemes szerintetek? (Amíg kiskorú voltam is sokat játszottam virtuális zsetonban, tudok jatszani.) Túl sok pénzem nincs rá, de önbizalmam se olyan sok, hogy elhiggyem, hogy nyerhetek. (Amúgy lehet is nyerni, vagy átverés az egész?) Csak hobbinak szánnám. Köszi, ha értelmes választ adtok!

2018. okt. 21. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A poker része és az élő online kaszinó része nem átverés. Nem arra kell koncentrálni hogy meggazdagodj hanem arra hogy sok kicsi sokra megy. A tét az tőled függ hogy mennyit tudsz befizetni. Ha van bőven türelmed, időd, feszes, okos játékstílusod 4-8+ órás pokermenethez akkor versenyekre nevezz amin kis nevezési díjjal sokat nyerhetsz ha elérsz egy jó helyezést, ha nincs akkor a Zoom vagy Spin$Go játékmódok ajánlottak inkább.
2018. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!