Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a jó a Fortnite nevű...

Gergely Gergely kérdése:

Mi a jó a Fortnite nevű játékban? De most komolyan, mindenki játszik vele és nem értem miért. Most azt értem, hogy ingyenes, de akkor is.

Figyelt kérdés

2018. okt. 22. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha nekem nem tetszik egy játék általában akkor egyszereűen csak nem játszok vele és nem érdekel,hogy mások miért szeretik.Szerintem neked is így kellene tenned.
2018. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:

"mindenki játszik vele"


Ez téves információ, én nem játszok vele!

2018. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt jobban megérted hogy miért játszanak Pubg, BF vagy CoD játékokkal?
2018. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
19%
Én amikor gameplayeket néztem róla, azt láttam csak, hogy a csávó az első 20 percben csak ide-oda rohangál, és megállás nélkül beszél. De SEMMIT nem csinált. Szó szerint semmi nem történt benne. Valójában nem egy izgalmas játék, és a grafikája sem annyira jó. Azért terjedt el ennyire, mert egy titkos pszichológiai trükköt alkalmaztak az elterjesztésében. Ugyancsak mint pl. a WOW-nál, vagy a facebooknál. Az embereket tudat alatt ösztönzik arra, hogy az adott terméket használják, még ha vannak nála jobbak is. nem kell, hogy mindenkire hasson. Csak elég sok emberre, hogy híres legyen. Ezek után a birkaeffektus életbe lép. Ez egy ősi ösztön. ha sok a gonosz ember, akkor az ember ösztönösen gonosz lesz, még a vigyorgása is gonosz lesz. Ha sok a jó ember, akkor próbál ösztönösen jó lenni. A lényeg, hogy az adott személy felveszi a környezete viselkedését. Ez részben tudatos is, mert retteg attól, hogy amíg a haverjai egymással játszanak, ő addig kimarad a mókából. Ezért van az, hogy az emberek valamit birka módjára követnek. Akár vallást, akár pártot, akár radikalizmust, ha sokat "birkáznak", a birkák még ezt is átveszik ösztönösen, és ők is birkának fognak hívni másokat. Ez ösztönös. Az emberek tehát át vannak verve, hogy az tetsződjön nekik, ami valójában nem jó. Nagyon kevés ember az, aki ezekből kimarad, legtöbbször olyanok, akikre nincs hatással a csapatszellem. Sok esetben zárkózott, társadalomtól elhúzódó emberek. Ők különcök, és ahogy kimaradnak a dohányzásból, alkoholizálásból, és sok esetben még facebookjuk sincs, úgy az ilyenek pszichológiai trükkök is hatástalanok rájuk. De ők nem zavaró tényezők, hiszen a társadalom kiveti magából őket. Nem tudnak elérni semmit, a társadalom alján vannak, és már gyerekként ki lettek közösítve, amiért nem követik birka módjára a lázadókat, vagy nem éreznek kényszert arra, amire a többiek.
2018. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem játszok a Fortnite-al de nem mondanám rosszabb játéknak mint a többi TPS, FPS-t (a grafikáján kívűl). Az építés ad egy kis pluszt hozzá.
2018. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell állandóan azzal törődni, hogy ki mivel játszik? Neked nem tetszik, nem jön be a stílus, de több millió embernek meg igen. Biztos te is játszol olyan játékokkal, ami meg másoknak nem tetszik.
2018. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem érted mi a lényege a battle royal műfajnak vagy úgy egyébként az fps/tps játékoknak.

Javaslom játssz más játékokkal és foglalkozz a saját dolgoddal.


És ezt úgy mondom, hogy nincs 20 órám a fortniteba...

2018. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert a maga módján jó játék + ingyenes.

Sokakkal ellentétben nekem nincs bajom se a grafikával se a játékmenettel. A naaagy konkurens játékkal is játszottam (PUBG), sőt abban több órám van.. nekem mindkét játék bejön. Az, hogy ki mivel játszik egyrészt nem tartozik rád, másrészt nem mindenki ugyan abból azokból játszik egy adott játékkal így a kérdésedre pontos választ nem lehet adni. Ha tetszik játszol vele, ha nem akkor nem. Fikázni felesleges, csak azt mutatod ki vele, hogy az intelligenciád a béka segge alatt van. Ahogy azt már írták előttem, biztos te is játszol olyan játékkal amit mád nem kedvel. Felesleges ezen lovagolnod.

De hogy még egy példával éljek, itt az AC Odyssey. Sokan fikázzák de igazából egy jó játék. Ha nem tetszik nem játszol vele, minek kell fikázni? Nem leszel tőle több, sikeresebb, a pénzed se fog gyarapodni, akkor minek kell feleslegesen fröcsögni?! Ez az igazi kérdés kérdező.. mi értelme fikázni egy játékot?? De mondok még valamit.. sokan divatból fikáznak. Lásd Venom. A naaaagy kritikusok lehúzták közben meg egy kellemes kis film.. fortniteot is divat fikázni mégis sokan játszanak vele.. akkor annyira csak nem lehet rossz játék, nem?! PUBG-t is fikázták, hogy már van BR bla blaa bla.. mégis sokan vették/veszik.


"HATERS GONNA HATE"

2018. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy folyamatosan fejlődő játék, amivel ingyen is játszhatsz. Ha funolni akarsz, akkor is jó, ha pedig megmérettetni magad, akkor is. Igen, a Fortnite-hoz sok skill kell és gyakorlás, hogy tényleg jó legyél (és ez a hate egyik forrása).
2018. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!