Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Shakes and Fidget játékban...

A Shakes and Fidget játékban mit érdemes fejleszteni a harci mágus kaszton?

Figyelt kérdés

Nemrég megjelent egy új, ötödik kaszt, a harci mágus.

Már több oldalon is utána néztem, de egyiken sem találtam róla bővebb leírást. (Ami azt illeti az orgyilkosról sem.)...talán azért, mert viszonylag új osztályok, de ha valaki tudna róluk bővebben beszélni, vagy ismer olyan oldalt, ahol többet is megtudhatok róluk, akkor megköszönném a segítségét.



2018. okt. 23. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Értelem, kitartás, szerencse (elég 50%-ra)

Orgyilkosnál: ügyesség, kitartás, szerencse (50%-ra)

2018. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az orgyilkosnál még megértem, hogy ott az ügyesség a dominánsabb, hisz neki az adja a sebzést, de a harci mágusnál miért az értelem?...Az ő esetében (a sima mágussal ellentétben) az erő adja a sebzést, nem edig az értelem...vagy én gondolom rosszul?...mert ha igen akkor kérlek javíts ki. :)
2018. okt. 25. 05:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Az erőt fejleszd, mivel az adja a sebzést, és harcos fegyvereid vannak. Aztán az értelmet, szerencsét és kitartást.
2018. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!