Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a legjobb pc játék?

Szuppinger szabolcs kérdése:

Mi a legjobb pc játék?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek ilyen formában nincs értelme, főleg hogy szubjektív mindenkinek. Ha van is objektív toplista, százfélét lehetne alkotni (eladás, bevétel, aktív játékosok, összjátékosok száma, átlaga, csúcsa, toplistás helyezés ideje, stb.), ami alapján minden kategóriának lehet akár "legjobb játéka".
2018. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ami a leg magával ragadóbban és a legtartósabban szórakoztat.
2018. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Az eladások alapján a listavezetők a Minecraft, és a Tetris
2018. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kategóriákra osztanám részemről,legjobb rpg,legjobb fps..bár jó ideje nem játszom mással csak a Spintires-el és az új verzióval a Spintires Mudrunner-el,engem hihetetlenül leköt,kiváló grafija és fizika a játékban,számomra kategóriájában kimagaslóan a legjobb.Mivel rajongok a szoci ruszki gépekért,és fiatalkoromban jómagam is hordtam fát erdőirtáskor,krazzal,urallal,t-150-essel jelenleg számomra ez a legjobb pc játék.
2018. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vampire Bloodlines
2018. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik a legjobb csoki, melyik a legjobb sör? körülbelül ez a aktegória, nekem x játék a Pistikének y.
2018. okt. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!