Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PUBG-ban hogyan tudom...

A PUBG-ban hogyan tudom “karbantartani” a fegyverek visszarugását?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el játszani, de az Auto-ra állított fegyverek használatakor alig tudom egy helyben tartani a céljeresztet (red dot, holo).

Le vagyok döbbenve streamereken, hogy mikor ők darálnak (főleg mikor egy kocsi elmegy előttük és abból lövik ki a másikat), hogy tudják szinte egy helyben tartani a célzást.


2018. okt. 30. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlás.

Ami szükséges még az az alacsony egér érzékenység. Nekem egy qck+ egérpadom van és bal szélétől jobb szeléig tesz meg kb 1 fordulatot es meg egy keveset. Fontos, hogy minden játékban (FPS) ugyan azt az érzékenységet használd! Hogy miért fontos? "Izommemória", illetve precízebb, pontosabb célzást tesz lehetővé. Ha eddig nem így jatszottal, akkor erdemes atszokni, akar lepcsozetesen, de mindig amikor gephez ulsz, akkor allits be egyet es hasznald. Ha érzed hogy lehet akar kissebb is (meg pl gyorsan meg tudsz fordulni, stb) akkor mehet lejjebb, ellenkezőleg feljebb.

A másik fontos dolog pedig hogy konstans módon, amint elkedesz lőni (nem utána!!!) húzod lefelé az egeret. Azt már utána tudod kicsit gyorsabban vagy lassabban húzni, de akkorát nem tévesztesz. + még kell korrigalni jobbra-balra is. 1-2 kivétellel ez a sebesseg kb minden holo es reddotnal ugyan az, 2x egy kicsit nagyobb, 4x pedig megnagyobb. Streamerek is neha hibaznak, pl chokotaco is elkezdett daralni egy motorost, 2x volt es mondta is. Elfelejtkezett rola es nem tudta olyan precízen megtartani csak masodjara.

Menj be teszt szerverre es probalgasd ki a fegyvereket, kulonboző távolságokban, keres a falon valami vízszintes csikszerűséget es kepzeld mintha egy jármu lenne ott.

Sokkal tobbet sajnos nem tudok segiteni, elobb vagy utobb majd raerzel, ha meg bonyolultnak is tűnik elsőre, annyira nem az :)

Sry, telorol irtam, ekezetekre most nem volt turelmem

2018. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Meglepődve tapasztaltam tegnap, hogy nem is olyan nehéz dolog ez, egész jól bele tudtam jönni. :D

2018. nov. 1. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Bemész a gyakorlópályára és addig lősz vele, amíg nem tudod kontrollálni. Így kicsit most már könnyebb.

Régebben éles helyzetben a map egy eldugott részén lőtted a falat. (:

2018. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!