Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TESV Skyrim nyelvi problémák...

TESV Skyrim nyelvi problémák segítség?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm feltelepítette rá ezt a játékot mert beszélt nekem róla és úgygondoltam kipróbálom, érdekesnek találtam. Viszont a játék nyelve lengyel, nem a felirat hanem az egész verbális párbeszéd lengyel. Nem lehet ezt beállítani standart angolra? Minden jatekban lehet nyelvet állítani de itt sehol sem találom. Valaki tudna esetleg segíteni? Úgy kellene hogy a karakterek angol nyelven beszéljenek hangilag verbálisan.

2018. okt. 31. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerű. Megveszed Steam-en, és máris angol...
2018. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is azt kérdeztem ha megvenném steamen angol lenne e, hanem azt hogy a játékon belül nincs e panel ahol ezt be lehetne állítani.Így a válaszod értéktelen, nem alternatívát hanem a játékon belül keresek megoldást.Remélem azért annyira nem vetted a szívedre hogy nem eredeti játékról van szó, szinte érezni a megvetést a válaszban. De ha nyugtat minden vasárnap megyek legyónni.
2018. nov. 1. 01:06
 3/4 anonim ***** válasza:
A lopott játékokból általában a kalózok kiszedik a nyelvi csomagokat, hogy helyet spóroljanak, és csak a saját nyelvüket hagyják benne.
2018. nov. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Karácsonykor tervezem megvenni az eredetit g2a-n.Addig még táncsak kibírom.
2018. nov. 1. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!