Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Forza Horizon 4 demójában...

A Forza Horizon 4 demójában és a Game Pass-os verziójában miért nem lehet menteni?

Figyelt kérdés
Most kipróbálom a Game Pass-os teljes verziót aminek hála 14 napig ingyen tesztelhetem. De a nagy helyzet az hogy ebben sem találok mentési opciót. Ha kilépek a játékból vajon el fogja menteni a játékállásomat ? Már nagyon nem a legelején vagyok úgy hogy nem szeretnék csalódni azért mert nem ment játékállásokat a játék.

2018. okt. 31. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Magától ment gyakorlatilag, bármit csinálsz, nem kell aggódni. :)
2018. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a Game Passos verzió is ? Az csak egy kipróbálható lehetőség 14 napon keresztül. A Demó meg egyáltalán nem mentett el semmit. Csak ezért maradt bennem tüske.
2018. nov. 1. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te épp a 14 napos próbaverziót használod, vagy rendesen előfizetsz, attól az még a teljes értékű Game Pass, ami a Microsoft fiókodba menti a játékot, azaz ha a 14 nap után nem fizetsz elő a Game Passra, hanem fél év után megveszed a játékot, a mentésedet ugyanott tudod folytatni ahol a próbaverzió végén abbahagytad.
2018. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez világos és köszi az információt de a kérdésem az egész pontosan az lenne hogy ha benne vagyok a 14 napban még és nem csak egy alkalommal szeretnék játszani a játékkal hanem 1 pár órával később folytatnám a játékot ott ahol abba hagytam, ez úgy is lesz ahogy elvárja az ember, hogy ott folytatódik a játék a próbaverzióval ahol abba hagyta ? Csak azért mert ez a demóval az hogy teljesen újra kezdi a videókat a játék elején meg amúgy az egészet ámblokk ez teljesen megzavart.
2018. nov. 1. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ott folytatod ahol kiléptél. Ez a teljes játék.
2018. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!