Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csinálhatnék Stranger...

Hogyan csinálhatnék Stranger Things -es kártyajátékot?

Figyelt kérdés

Jó a kézügyességem... Nem is ez a probléma..

Karácsonyra akit húztam szereti a sorozatot, és gondoltam csinálok belőle ilyen (szerepjátékos? <ezt még nem tudom) kártyajátékot...


A szereplők 1-1 kártya, és azon vannak azok a tipikus- erő színt, tapasztalat pont ilyenek...


Tudnátok ilyes fajta kártyajátékokat? Még régen játszottak ezzel a fajtával osztálytársaim... Bakugan meg ilyenek...


A játékszabályára lennék kíváncsi. Hogy ki üt le kit abban meg iyenek, mert akkor abból kiindulnék..



2018. nov. 2. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet.

11, a négy kölök, Winona meg a seriff lehetnének leüthetelen istenkártyák, mert amúgy is plot armoruk van.

Uh...lehetne egy varázskártya is, ami a "fan service" és automatikusan eltávolít a pályáról minden olyan kártyát, amit a kijátsszó nem akar ott látni.

2018. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mármint, találjunk ki helyetted egy komplett játék-szabályrendszert? Kösz, nem.

Mondjuk a Stranger Things-t nehezen tudom elképzelni, mint klasszikus "párbajozós" kártyajátékot. Ellenfél kétféle van csak (Demogorgon, Demodog), ezekből nehéz lenne paklit építeni. Inkább amolyan táblás-kártyás társasjátékot tudnék belőle elképzelni, mint például az Arkham Horror.

2018. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. komment, nem nem sózom rátok a feladatot :) csak példajátékokat szerettem volna... Amiből kiindulhatnék.


Köszi amúgy a tippeket srácok!:)

És igen, a villamoson elgondolkodtam hogy lehetne amolyan társas...

2018. nov. 2. 17:40
 4/4 A kérdező kommentje:
meg hogy a hátlapján is folytatódik a játék, abban a világban... pl. az az alaprajz, amit Will látott a 2.évadban kapóra jön!
2018. nov. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!