Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy számítógépes játékot...

Egy számítógépes játékot keresek, régi, és nem emlékszem a nevére, de eszmei/érzelmi érték számomra, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal játszottuk kb 10 éve, és az istenért nem jut eszembe, mindenáron megakarom keresni. Egy majdnem végzetes betegségből gyógyult ki, de hosszú út vár még rá, ezzel elütheti a pihenős időket. Na szóval. Egy "kirakós", mahjong szerű játék volt, tök egyszerű. 3-4 kockát kellett egy sorba helyezni. A kövek azték arcokat ábrázoltak, volt zöld, kék, piros, lila, meg talán sárga. A zene alatta ilyen nyugis volt.

Nagyon megköszönném ha valaki megírná mi volt a játék neve ha emlékszik rá!:)

Ja, Édesanyám oda volt az Age of Empires 2-ért, meg lehet valahol szerezni? Tudom, van 3-as is, de az nem jó, a 2-est szerette. :D


2018. nov. 3. 20:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Javítok: nem mahjong szerű volt. Sima egy sorba rakós. Mint a candy.
2018. nov. 3. 21:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik játék lehet, de az AoE2-t itt tudod megvenni:


[link]

2018. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem ez a jó öreg, régi AoE2:D
2018. nov. 3. 21:59
 4/6 anonim válasza:

Montezuma?


De keresd ugy hogy match3 game....hátha a google segit;)

2018. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az aztec venture-t találtam, ahhoz hasonlít a leginkább nagyon. De nem az, még mindig keresem. Köszönöm szépen! :)
2018. nov. 8. 15:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha bárkit is érdekel bármikor, leírom hogy kb 2 perce ugrott be sok sok év után a játék neve. INCADIA :DDDD
2018. dec. 11. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!