Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezekhez hasonló játékokat...

Ezekhez hasonló játékokat keresek PC-re (leírás a kérdésben)?

Figyelt kérdés

Kaland vagy TSP/FPS is lehet, de legyen valamiben egyedi, szerepjátékokat annyira nem preferálom, mert sok idő elmegy vele meg az oldalnézeteseket sem. Mindenképp ami pozitívabb vélemények vannak és ne legyen leegyszerűsített, főleg olyan játékot nem szeretem amiben ugyan nagy, nyílt vilég van, de semmit nem lehet kezdeni vagy ami gyerekszintű történetű...vagy ha nincs is benne jutalmazás, szintnövekedés legyen benne jó történet, amire az emebr szívesen befizet.


Pár kedvenc: Alan Wake, Metro Redux, BioShock sorozat, Resident Evil 6-7, Far Cry 2, Splinter Cell: Conviction, Blacklist, Cryostasis: Sleep of Reason, I Am Alive, Mafia II, Ghost Recon: Advanced Warfighter, Future Soldier, The Evil Within 2,Indiana Jones & The Emperor's Tomb, Fahrenheit, Cold Fear, F.E.A.R., Prey, Call of Juarez, Frontlines: Fuel Of War Rainbow Six: Vegas 1-2, Stranglehold, Gears Of War, The Chonicles Of Riddick: Assault On Dark Athena, Jericho, Wanted: Weapons Of Fate, Mirror's Edge, Dark Sector vagy ami nem akció, de valahol "kaland": Driver: San Francisco, FlatOut: Ultimate Carnage, Need For Speed: Hot Pursuit


Amiket felsorolatam azoknak a többi részeit is ismerem.

2010 utániak előnyben (de inkább 2014 utániak, hátha lemaradtam esetleg róla...)


Köszönöm előre is!


2018. nov. 4. 22:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ritkaságok vagy indie címek is előnyben, főleg hogy kb. 2014 óta elég szép számmal bővülnek.
2018. nov. 4. 22:02
 2/11 anonim ***** válasza:
Stalker, illetve az új Wolfenstein-eket is érdemes meglesni.
2018. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, a Tomb Raider sorozaton gondolkodom, bár eléggé túlerőltetett szerintem, az id Software-es címeket is isemrem, a Stalker-hez tudom ,hogy van egy rakat javító mod is...
2018. nov. 4. 23:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Tomb Raiderekkel, pláne a három újjal nyugodtan tégy egy próbát, nem azt mondom, hogy kiemelkedően jók, de messze nem rosszak.
2018. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Meglátjuk, thanks :)

Ha esetleg még eszedbe jutna valami megírhatod és köszi még egyszer!!!

2018. nov. 4. 23:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Metal gear Solid? Ha más nem az V. rész a Phantom Pain szintén jó, van benne elég angy nyílt világ is.
2018. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt annyira nem ismerem. Csak olvastam róla és tudom, hogy jó értékeléseket kapott. Bár jó keleti játékkal nem nagyon játszottam még annyira, főleg PC-n.
2018. nov. 4. 23:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon érződik rajta, mármint irányítása is okés.


Amúgy Deus Ex jut még róla eszembe, utolsó két része annak is egész jó.

2018. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaja, az elég komoly, köszi. Mankind Divided :)
2018. nov. 5. 00:03
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Ha Deus Ex, akkor érdemes az első résztől kezdeni, kicsit kopottas, de gameplay terén ma is megállja a helyét, majd jöhet a többi sorban.


Az új Prey is erősen ajánlott kategória, illetve a Dishonored játékok, hogy ha maradunk stúdión belül.

2018. nov. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!