Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza horizon 4-ben miért...

Forza horizon 4-ben miért nincsenek újabb autók a szalonban? (Xbox one S)

Figyelt kérdés

Sziasztok , már az 1. része óta játszom a forzát és eddig nem volt problémám a játékkal kapcs. de most mégis van egy : miért nincsenek újabb autók a szalonban ? Nézegettem youtube-n videókat , és meglepődve láttam hogy pl van benne 2017-es cayenne de nállam nincs! Mi ilyenkor a teendő?

Értelmes válaszokat köszönöm előre is .



2018. nov. 5. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Melyik kiadással játszol? Bizonyos kocsik csak a CarPass, vagy VIP tagsággal érhetők el. De ez csak az egyik dolog, szerintem ezzel eddig is tisztában voltál, ha már az első óta tolod.. A másik, hogy bizonyos autók nem vehetők meg a szalonban, másként juthatsz hozzá, pl. küldetés teljesítésével, valamilyen versenytípusban elért rang után és/vagy wheelspin-en nyerthető, vagy ha megveszel egy házat, stb. ilyen a Cayenne is (ami úgy emlékszem nem 2017-es, hanem 2018-as, de mindegy).
2018. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!