Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MoH:AA kiegészítői nem indulna...

MoH:AA kiegészítői nem indulnak, miért?

Figyelt kérdés

Felraktam az egész játékot kiegekkel együtt, jó kis nosztalgiázás céljából.


Alapjátékot kijátszottam, tökéletesen működött, de a kiegészítők el sem indulnak. Semmi hibaüzenet, se semmi. Újratelepítettem csak a kiegészítőket, semmi. Újratelepítettem az alapjátékkal együtt, semmi. Megpróbáltam Win XP, Win 95, Win 7 kompatibilitási módokban, semmi.

Eredeti mindegyik.


Windows 7 64 bitem van.



2018. nov. 9. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2013-ban játszottam utoljára a játékot, és most hogy írtad ezt, beugrott hogy nekem is pont ilyen problémám volt a kiegészítőkkel, úgyhogy előkapartam neked a régi lemezes változatomat a polcomról, ahova lejegyzeteltem még akkor a megoldást. :D Nem tudom hogy ezeknek mennyire lesz értelme, ezt 5 éve írtam, én sajnos most nem tudom kibogózni a dolgot, de hátha neked segít:


1. mohaa.exe-t átírni mohaa.exe.bak-ra.

Breakthrough vagy Spearhead exe-t átírni mohaa.exe-re és kész.

A sima mohaa eseténél vissza kell írni a rendes mohaa filet mohaa.exe-re.


Ebből én azt szűröm le, hogy az 5 évvel ezelőtti önmagam átírta a natúr mohaa.exe-t mohaa.exe.bak-ra, a spearhede vagy breakthroughos verziót sima mohaa.exe-re.

Áhh, felrakom, már érdekel. :D

2018. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem működött sajnos. :/ Azért köszi a segítséget.
2018. nov. 9. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!